اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950929202796425

خدمات رسانی 173 دستگاه اتوبوس در سطح شهراردبیل

کد: 13950929202796425

https://goo.gl/jnuIPt

، اردبیل , (اخبار رسمی): مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل از فعالیت 173 دستگاه اتوبوس در سطح شهر به منظور خدمات رسانی به شهروندان در حال فعالیت هستند.

خدمات رسانی 173 دستگاه اتوبوس در سطح شهراردبیل

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری اردبیل، حمید مظاهری در بازدید از ناوگان اتوبوسرانی شهری گفت: تعداد اتوبوس های ناوگان این سازمان در قالب بخش های دولتی و خصوصی به شهروندان ارائه خدمات می کنند که 147 دستگاه در بخش خصوصی  و 26 دستگاه ا در بخش دولتی در حال فعالیت هستند.

وی با اشاره به اینکه روزانه بیش از 150 هزار نفر مسافر در سطح شهر توسط این اتوبوس ها جابه جا می شوند تصریح کرد: سازمان اتوبوسرانی علاوه بر خدمات رسانی به همشهریان عزیز در محدوده شهری بخشی ازخدمات حمل و نقل عمومی مسافران به شهرستان های همجوار را نیز برعهده دارد.

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل با بیان اینکه بازسازی ناوگان اتوبوسرانی از اولویت های سازمان است افزود: تاکنون 5 دستگاه اتوبوس به صورت کامل بازسازی شده است و 80 درصد از اتوبوس ها نیز در حال بازسازی است.

مظاهری عنوان کرد: در طی جلسه ای در شورای سازمان، نوسازی مینی بوس ها باهزینه ی آژانس مینی بوس داران مطرح شد و قرار بر این شد که 20 دستگاه مینی بوس یورو 5 به ناوگان مینی بوس شهر اضافه شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری اردبیل

اردبیل یکی از مناطق تاریخی ایران به شمار می‌رود که حدود 5000 سال قدمت دارد. به‌طوریکه درلوحه‌های گلی سومریان به صورت آرتا ثبت گردیده‌‌است که خود قدمت شهر را تا5000 سال می‌رساند. این شهر در زمان حکومت بنی‌امیه مرکز حکومت آذربایجان و در زمان بنی‌عباس مرکز قیام بابک خرمدین بوده‌است. در سال 618 هجری مورد حمله مغولان قرار گرفت، اما در زمان تیموریان و صفویان، نهضت تشیع و جنبش‌های سیاسی ایران از این شهر برخاست. اردبیل در زمان صفویان آباد شد و به اوج اعتبار، عزت، و عظمت خود رسید، اما پس از انقراض این سلسله در پیشامدها و تحولات تاریخی دوره نادرشاه و اوایل قاجار و به‌ خصوص با ورود قشون روسیه به ایران و حوادث دوران مشروطیت، از رونق و اهمیت افتاد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه