مدیرکل مطالعات اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران:

برترین پژوهشگران محلات تهران تجلیل می شوند

کد: 13950929202976015

https://goo.gl/fp9zfp

، تهران ، (اخبار رسمی): مدیرکل مطالعات اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران اعلام کرد: طی مراسمی به مناسبت هفته پژوهش از برترین پژوهشگران محله های تهران به عنوان برگزیدگان تلاشگر تجلیل خواهد شد.

برترین پژوهشگران محلات تهران تجلیل می شوند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، رسول بابایی در نشست هماهنگی تقدیر از برترین پژوهشگران محلات تهران ضمن اعلام این خبر افزود:  به منظور پاسداشت زحمات پژوهشگران محلات و ایجاد انگیزه مضاعف و نگهداشت روحیه جهادی در  آنان که همواره و بدون هیچ چشم داشتی یار و یاور مدیریت شهری در محلات شهر تهران بوده‌اند، مراسمی مقارن با ایام هفته پژوهش برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: اداره کل مطالعات اجتماعی و فرهنگی، با همکاری پژوهشگران محله در محلات 354 گانه شهر تهران، طرح های پژوهشی کوچک مقیاس و کاربردی متعددی را در سطح شهر تهران به انجام رسانده است که شاخص‌ترین آنها طرح رصد کیفیت زندگی در سال 1394 به شمار می رود.
مدیرکل مطالعات اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: همچنین در سال جاری از ظرفیت این پژوهشگران به منظور بروزرسانی اطلاعات اماکن اجتماعی و فرهنگی محلات استفاده شده است که در کنار طرح رصد کیفیت زندگی، نیمرخ عینی و ذهنی از وضعیت اجتماعی و فرهنگی در کلانشهر تهران به دست خواهد داد.
به گفته بابایی، در این مراسم که با حضور جمعی از مدیران ارشد حوزه معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران برگزار می شود، از پژوهشگران  برتر محلات نیز تقدیر به عمل می‌آید و همچنین به 3 نفر از بهترین پژوهشگران که عملکرد تاثیرگذاری در فعالیت های پژوهشی محلات و مناطق داشته اند، هدایایی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

معاونت امور اجتماعی و امور فرهنگی شهرداری تهران

معاونت اجتماعی و امور فرهنگی شهرداری تهران یکی از مهمترین معاونت های شهرداری تهران است که وظیفه اجرای سیاست های کلان شهری در حوزه اجتماعی و امور فرهنگی شهرداری تهران را بر عهده دارد.

منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | شهر و جامعه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.