اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951001204275817

آسمان برفی برای شرق و شمال شرق کشور

کد: 13951001204275817

https://goo.gl/C2sD4i

، تهران , (اخبار رسمی): امروز برای مناطقی از شمال شرق و شرق کشور بارش باران و برف و وزش باد پیش بینی می شود.

آسمان برفی برای شرق و شمال شرق کشور

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان هواشناسی ،باتوجه به فعالیت سامانه بارشی، امروز چهارشنبه برای مناطقی از شمال شرق و شرق کشور بارش باران و برف و وزش باد پیش بینی می شود.

 این سامانه اواخر امروز از سمت شمال شرق از کشور خارج خواهد شد و همچنین در این روز خلیج فارس مواج و در برخی نقاط شرق و جنوب شرق کشور وزش باد به نسبت شدید پیش بینی می شود.

 روزهای پنجشنبه و جمعه جوی پایدار در اغلب مناطق کشور حاکم خواهد بود و بعد از ظهر شنبه با ورود سامانه بارشی دیگری از سمت شمال غرب و غرب بارش برف و باران در این مناطق آغاز خواهد شد و روز یکشنبه گستره آن علاوه بر این مناطق، دامنه های جنوبی البرز، دامنه های زاگرس مرکزی و شمالی و همچنین سواحل مرکزی و غربی دریای خزر را نیز در بر خواهد گرفت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان هواشناسی

وظیفه اصلی سازمان هواشناسی کشور در راستای تامین اهداف ملی و بین المللی، حفاظت از جان و مال مردم در مقابل مخاطرات مرتبط با آب، هوا و اقلیم می باشد. تحقیق و شناخت کامل اتمسفر و کلیه پدیده های جوی وجمع آوری ، تنظیم و تجزیه و تحلیل اطلاعات و آمارهای هواشناسی و ارائه و کشف نتایج حاصله بمنظور کمک به برنامه ریزی ، پیشرفت و افزایش بازدهی موثر در فعالیتهای کشاورزی، دامپروری، آب، آبیاری، مخازن آبهای زیر زمینی، آبهای سطحی، شهرسازی، سدسازی، تامین انرژی، تاسیسات شهری، آبرسانی، سلامتی و بهبود ارتباطات هوایی، در یایی، زمینی و مطالعات محیط زیست و سایر فعالیتهای دریایی، آلودگی هوا، تعدیل وضع هوا و غیره از مهمترین کاربرد های هواشناسی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

گردشگری و میراث فرهنگی | محیط زیست