اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951015214795464

نخستین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی برگزار می‌شود

ورود تکنولوژی از6برند فعال بین‌المللی صنعت کشاورزی

کد: 13951015214795464

https://goo.gl/guPFVY

، تهران , (اخبار رسمی): نخستین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و ادوات کشاورزی و سیستم های آبیاری و صنایع وابسته برگزاری می‌شود.

ورود تکنولوژی از6برند فعال بین‌المللی صنعت کشاورزی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت جهادکشاورزی، این نمایشگاه با هدف ورود فناوری‌های روز دنیا در صنعت کشاورزی و استفاده مناسب از آب در بخش کشاورزی، هفدهم دی در تهران برگزار می‌شود. 
در نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و ادوات کشاورزی و سیستم‌های آبیاری و صنایع وابسته بیش از صد شرکت فعال از ایران و شش کشور فعال و دارای برند جهان از کشورهای اسپانیا، ترکیه، یونان، ایتالیا، آلمان، چین، ‌آخرین توانائی و دانش خود را به نمایش خواهند گذاشت. 
در این نمایشگاه اخرین دستاورد‌ها در زمینه‌های ماشین و ادوات کشاورزی با الگو و فناوری نوین مکانیزاسیون، ماشین‌های کشت مستقیم (کشاورزی حفاظتی)، ماشینهای برداشت (کمباین و تراکتور) کشنده‌ها و دنباله بند‌ها تجهیزات تسطیح اراضی، سیستم‌های آبیاری لوله و اتصالات، نهاده‌ها شامل بذر، کود، سم و نهال، انواع کود پاش‌ها و سم پاش‌ها و علف کشهای ارگانیک. ماشین آلات راهسازی، لوازم و اتصالات و تجهیزات آبیاری، تولید لوله‌های UPVC، دستگاه بوجاری غلات و حبوبات و انواع بالابر و تولید و عرضه انواع کودهای آلی به نمایش گذاشته می‌شود. 
برگزاری میز مذاکرات تجاری با هدف تبادل تجربیات برای ورود فن آوری روز دنیا در صنعت کشاورزی و بهره وری آب به ایران و مذاکره رو در رو برای توسعه همکاریهای تجاری و عقد قرار داد شرکتهای داخلی با هیئت‌های تجاری می‌ه‌مان از مهم‌ترین برنامه‌های جنبی این نمایشگاه است. 
اولین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و ادوات کشاورزی، سیستمهای آبیاری و صنایع وابسته Agritech ۲۰۱۷، هفدهم تا بیستم دی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی برپا می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت جهاد کشاورزی

بخش کشاورزی و توجه به توسعه و عمران روستا ها پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، همواره مورد اهتمام و تایید قانونگذاران ، برنامه ریزان و دستگاه های اجرایی و محور توسعه اقتصادی و اجتماعی بوده و تحولات وسیعی در عرصه کشاورزی و روستاها و مناطق عشایری به وجود آمده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]