احداث سومین همراه سرای شهر تهران در منطقه 7

کد: 13951026220806015

https://goo.gl/C2wXFY

، تهران ، (اخبار رسمی): شهردار منطقه 7 از احداث همراه سرای بیمارستان امام حسین(ع) به منظور برطرف کردن مشکلات اقامتی همراهان بیماران و کاهش هزینه های آنان خبر داد.

احداث سومین همراه سرای شهر تهران در منطقه 7

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی معاونت امور اجتماعی وفرهنگی شهرداری تهران، سعید طلوعی شهردار منطقه 7 با اعلام این مطلب افزود: بیمارستان‌ها به ویژه بیمارستان‌های پر مراجعه مانند بیمارستان امام حسین (ع) نیازمند احداث "همراه سرا" برای اقامت همراهان بیمار هستند.

وی با اشاره به موقعیت خاص این منطقه و لزوم احداث "همراه سرا" تصریح کرد : وجود مراکز بزرگ درمانی از جمله بیمارستان تخصصی امام حسین (ع) ، مسافر پذیری این منطقه را از سایر مناطق شهر تهران و همچنین  شهرهای مختلف کشور افزایش داده است که این امر مشکلاتی را برای مراجعین و همچنین شهروندان ساکن در این منطقه به وجود آورده است.

 شهردار منطقه 7 اظهار داشت: بخش عمده ای از  مراجعه کنندگانی که به این بیمارستان مراجعه می کنند نیاز به اقامت یک یا چند روزه در تهران دارند اما از آنجا که اقامت در هتل برایشان مقدور نیست اغلب برای رسیدگی به بیماران خود در محوطه بیمارستان و یا در داخل خودروها ی خود و در  خیابان های اطراف بیمارستان توقف و استراحت می کنند.

 وی خاطرنشان کرد: مدیریت شهری منطقه به منظور حفظ شان و کرامت همراهان بیماران و همچنین حفظ آرامش و آسایش ساکنین مجتمع های مسکونی اطراف این بیمارستان اقدام به احداث مرکزی برای اقامت موقت آنها کرده است .

طلوعی با تاکید بر اینکه این اقدام خداپسندانه بسیاری از مشکلات و آسیب های اجتماعی را در محدوده بیمارستان کاهش خواهد داد، گفت: این همراه سرا در خیابان مدنی، خیابان حسینیان احداث خواهد شد

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

معاونت امور اجتماعی و امور فرهنگی شهرداری تهران

معاونت اجتماعی و امور فرهنگی شهرداری تهران یکی از مهمترین معاونت های شهرداری تهران است که وظیفه اجرای سیاست های کلان شهری در حوزه اجتماعی و امور فرهنگی شهرداری تهران را بر عهده دارد.

منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.