اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951027221205990

معاون شهردار تهران :

تغییری در روند اخذ معاینه فنی صورت نگرفته است

کد: 13951027221205990

https://goo.gl/hkrv3i

، تهران , (اخبار رسمی): معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به مباحث مطرح شده در خصوص " معاینه فنی برتر"گفت: اخبار منتشر شده در مورد الزام اخذ معاینه فنی برتر ناشی از سوء برداشت بوده و تغییری در مورد سطح معاینه فنی خودروهای متقاضی طرح ترافیک صورت نگرفته است.

تغییری در روند اخذ معاینه فنی صورت نگرفته است

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران مازیار حسینی افزود:از هرگونه مصوبه و اقدامی که منجر به کاهش آلاینده ها شود استقبال می کنیم اما باید به این نکته توجه کنیم که هرگونه تغییر در سطح معاینه فنی منوط به مصوبه شورای عالی محیط زیست کشور جهت اصلاح استانداردهای حدود آلایندگی خودروها و مسائل جنبی آن دارد که پس از ابلاغ جنبه اجرایی پیدا می کند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران یادآور شد " معاینه فنی برتر" نوعی امکان تست دور موتور بالا و ارتقاء شاخص های آلایندگی موجود است که در صورت تصویب نهایی ، مشخص شدن جزئیات آن توسط مراجع ذیصلاح و ابلاغ آن ، امکان اجرا در مراکز معاینه فنی خودروهای شهر تهران را دارد امّا حتماً شرایط آن عطف به ماسبق نمی شود .
مازیار حسینی در خصوص روند اخذ معاینه فنی جهت دریافت طرح ترافیک در سال جاری گفت :این مسئله مانند سابق انجام شده و هیچگونه تغییری در روند یا  شکل انجام معاینه فنی صورت نگرفته است و درصورت ابلاغ آن شامل خودروهایی که دارای معاینه فنی معتبر هستند نمی شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران

حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، بالاترین مرجع در شهرداری تهران است که مسئولیت سیاست گذاری، هماهنگی، برنامه­‌ریزی و کنترل عملکرد حمل و نقل و ترافیک شهر تهران را برعهده دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

شهر و جامعه | محیط زیست