اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951103224645230

در دوازدهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت رقم خورد

برگزیده شدن مهیا پروتئین بعنوان برند ارزشمند ایران

کد: 13951103224645230

https://goo.gl/cWVcYB

، تهران , (اخبار رسمی): باشکوه ترین جشن سالانه صنعت کشور با شعار "برندهای ایرانی سفیران جهانی" برگزار شد.

مهیا پروتئین بعنوان برند ارزشمند ایران در دوازدهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی صنایع غذایی مهیا پروتئین، دوازدهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت بهمن ماه 1395 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

در این مراسم مهیا پروتئین به عنوان شرکت برگزیده و برند ارزشمند در ایران برای هفتمین بار انتخاب و از تلاش‌های این مجموعه برای توسعه پایدار و حفظ کیفیت و ارزش‌های بنیادین در صنعت غذایی کشور قدردانی به عمل آمد.

بهزاد درخور، مدیر عامل شرکت مهیا پروتئین راز موفقیت مجموعه را در توجه به کیفیت محصولات دانست و افزود: خط تولید شرکت مهیا پروتئین از بهترین و مرغوب ترین گوشت تولیدی در کشور استفاده کرده و با توجه به فرآیند استاندارد تولید و بسته بندی گوشت در این شرکت به جرات می‌توان ادعا کرد که خرید محصولات بسته بندی تولید شده در صنایع غذایی مهیا پروتئین هم از نظر طعم، کیفیت و تازگی و هم از نظر قیمت به صرفه است.

کسب این افتخار بار دیگر عزم مدیران مجموعه را در تولید و عرضه محصولات با کیفیت و درخور مصرف کننده ایرانی راسخ‌تر کرده و امید است این موفقیت‌ها در آینده نیز به صورت مستمر ادامه یابد. برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مهیا پروتئین

مجتمع صنایع غذایی مهیا پروتئین ، فعالیت خود را از سال 1381 در زمینه تولید و بسته بندی گوشت گوسفند ، گوساله و مرغ آغاز نموده است. در حال حاضر نزدیک به 150 محصول متفاوت در سبد محصولات مهیا پروتئین قرار داشته و مصرف کنندگان می‌توانند بسته به نیاز با مراجعه به نزدیکترین فروشگاه معتبر محل سکونت خویش ، محصولات مدنظر خود را خریداری کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]