اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951103224645230

در دوازدهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت رقم خورد

برگزیده شدن مهیا پروتئین بعنوان برند ارزشمند ایران

کد: 13951103224645230

https://goo.gl/cWVcYB

، تهران , (اخبار رسمی): باشکوه ترین جشن سالانه صنعت کشور با شعار "برندهای ایرانی سفیران جهانی" برگزار شد.

مهیا پروتئین بعنوان برند ارزشمند ایران در دوازدهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی صنایع غذایی مهیا پروتئین، دوازدهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت بهمن ماه 1395 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

در این مراسم مهیا پروتئین به عنوان شرکت برگزیده و برند ارزشمند در ایران برای هفتمین بار انتخاب و از تلاش‌های این مجموعه برای توسعه پایدار و حفظ کیفیت و ارزش‌های بنیادین در صنعت غذایی کشور قدردانی به عمل آمد.

بهزاد درخور، مدیر عامل شرکت مهیا پروتئین راز موفقیت مجموعه را در توجه به کیفیت محصولات دانست و افزود: خط تولید شرکت مهیا پروتئین از بهترین و مرغوب ترین گوشت تولیدی در کشور استفاده کرده و با توجه به فرآیند استاندارد تولید و بسته بندی گوشت در این شرکت به جرات می‌توان ادعا کرد که خرید محصولات بسته بندی تولید شده در صنایع غذایی مهیا پروتئین هم از نظر طعم، کیفیت و تازگی و هم از نظر قیمت به صرفه است.

کسب این افتخار بار دیگر عزم مدیران مجموعه را در تولید و عرضه محصولات با کیفیت و درخور مصرف کننده ایرانی راسخ‌تر کرده و امید است این موفقیت‌ها در آینده نیز به صورت مستمر ادامه یابد. برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مهیا پروتئین

مجتمع صنایع غذایی مهیا پروتئین ، فعالیت خود را از سال 1381 در زمینه تامین ، تولید ، بسته بندی و توزیع مواد پروتئینی و فرآورده های گوشتی آغاز نموده است. مهیا پروتئین توانسته است به عنوان اولین عرضه کننده محصولات پروتئینی بسته بندی شده به روش اتمسفر اصلاح شده MAP گامی مهم در جهت ارتقای کیفیت محصولات غذایی کشور بردارد. در حال حاضر نزدیک به 200 محصول متفاوت در سبد محصولات مهیا پروتئین قرار داشته و مصرف کنندگان می‌توانند بسته به نیاز با مراجعه به نزدیکترین سوپرمارکت ، فروشگاه های زنجیره ای ، تخفیفی و اینترنتی معتبر ، محصولات مدنظر خود را خریداری نمایند. شبکه توزیع صنایع غذایی مهیا پروتئین با ناوگانی بالغ بر 250 دستگاه ماشین ویژه حمل محصولات تازه و منجمد علاوه بر تهران بیش از نیمی از استان های کشور را پوشش داده و در استان هایی پهناور همچون استان فارس اقدام به احداث سایت در شهر شیراز نموده است تا محصولات مهیا پروتئین هر چه سریعتر در دسترس مشتریان گرامی قرار گیرد. در آینده ای نزدیک نیز سایت های دیگری در کلان شهرهایی مانند اصفهان ، مشهد ، تبریز و دیگر شهرهای ایران عزیز به منظور رفاه حال مشتریان مهیا پروتئین افتتاح خواهد گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]