کد: 13951105226035997

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران:

دیون پیمانکاران در حال پرداخت است

کد: 13951105226035997

https://goo.gl/Hhbqk6

، تهران ، (اخبار رسمی): معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با تاکید بر اینکه پرداخت دیون پیمانکاران در اولویت برنامه های مدیریت شهری قرار دارد، تاکید کرد: با برنامه ریزی دقیق و منظم توانسته ایم میزان بدهی ها را به صورت کامل تعیین تکلیف کنیم.

دیون پیمانکاران در حال پرداخت است

به گزارش اخبار رسمی به نقل از  روابط عمومی حوزه معاونت مالی و اقتصاد شهری دکتر قدرت گودرزی  با بیان این مطلب افزود: با برنامه ای مدون و با توجه به ساختارها و منابعی که در اختیار داریم تمام توان خود را به کار خواهیم بست تا بتوانیم تا پایان امسال بخشی از دیون پیمانکاران را که قابل پرداخت است، تسویه کنیم.
وی با اشاره به اینکه پرداخت دیون یکی از مهمترین دغدغه های شهرداری تهران است، تصریح کرد: اعتقاد داریم اگر فردی و یا پیمانکاری به دلیل همکاری با مدیریت شهری خدایی نکرده متضرر شود در واقع کل مجموعه مدیریت شهری ضرر خواهد کرد.
گودرزی خاطرنشان کرد: باید درخصوص بدهی های  مدیریت شهری به نهادهای دولتی هم بگویم که  قالب بدهی در این بخش مربوط به بیمه و مالیات است. البته میزان بدهی ها و نحوه پرداخت کاملا مشخص شده است.
وی گفت: اقدامات شهرداری تهران در 11 سال گذشته همان گونه که در سطح بسیار وسیعی صورت پذیرفته به همان مقدار نیز برای شهرداری تعهداتی به صورت نقد و غیرنقد به وجود آورده است.
معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران افتتاح صدها پروژه زیر ساختی، بزرگراه ها، تونل ها، خطوط مختلف مترو، پارکها، افزایش ایستگاه های آتش نشانی، راه اندازی شهر آفتاب، گسترش خطوط اتوبوس های تندرو و... را تنها گوشه ای از اقدامات شهرداری تهران در دوره اخیر  بر شمرد.
گودرزی تاکید کرد: پروژه های عمرانی، فرهنگی، ترافیکی که در این 11 سال در مجموعه مدیریت شهری تهران برنامه ریزی و سپس عملیاتی شده، در تاریخ بلدیه پایتخت بی نظیر است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

معاونت مالی و اقتصادی شهری

حوزه معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران، بالاترین مرجع در شهرداری تهران است که مسئولیت سیاست گذاری، هماهنگی، برنامه­‌ریزی و کنترل عملکرد در حوزه مالی و اقتصادی شهر تهران را برعهده دارد.

منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.