معاون خدمات شهری شهرداری تهران خبر داد

خاکسپاری رایگان جان باختگان ساختمان پلاسکو

کد: 13951110228205991

https://goo.gl/5q2oAJ

، تهران , (اخبار رسمی): معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: هیچ گونه هزینه ای برای قبر 4 شهروند جان باخته حادثه پلاسکو دریافت نشده است و تمامی جان باختگان این حادثه رایگان دفن خواهند شد.

خاکسپاری رایگان جان باختگان ساختمان پلاسکو

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، مجتبی یزدانی با اعلام این مطلب که هزینه های تدفین از 4 شهروند جان باخته حادثه پلاسکو که پیکرشان یافت شده، دریافت نشده است، گفت: بنابر تصمیمات اتخاذ شده خانواده های این افراد می توانند در صورت تمایل در هر قطعه ای از بهشت زهرا (س) متوفی خود را دفن کنند.
یزدانی در تشریح جزییات این خدمات دهی افزود: مرحوم حیدر پهلوانی روز 5 شنبه هفتم بهمن ماه بعد از احراز هویت در قطعه 305 ، ردیف 42 دفن شد.  همچنین مرحوم جواد حسینقلی زاده نیز جمعه 8 بهمن ماه در قطعه 216 ردیف 87 دفن شده است که تمامی هزینه های این 2 متوفی رایگان بوده است.
وی در خصوص سومین شهروند فوت شده در حادثه ساختمان پلاسکو نیز گفت: پیکر مرحوم محمود محسنی هم روز پنجشنبه 7 بهمن ماه توسط خانواده اش به شهرستان ورامین انتقال داده شده است.  این در حالی است که شهروند چهارم نیز احراز هویت شده که مراحل کفن و دفن در شهر تبریز انجام خواهد شد.
معاون شهردار تهران با پرداختن به شایعاتی در فضای مجازی و انتشار فیشی مبنی بر دریافت هزینه از خانواده های این 4 جان باخته حادثه پلاسکو تاکید کرد: اخبار منتشر شده صحت ندارد و سازمان بهشت زهرا (س) بابت تدفین این جان باختگان هزینه ای دریافت نکرده است.
یزدانی تصریح کرد: ممکن است این فیش منتشرشده مربوط به پیش خرید طبقات دیگر قبری باشد که بهشت زهرا (س) به صورت رایگان در اختیار خانواده جان باخته حادثه پلاسکو گذاشته است.
به گفته یزدانی تمامی جان باختگان  حادثه ساختمان پلاسکو رایگان دفن خواهند شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران

حوزه معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران، بالاترین مرجع در شهرداری تهران است که مسئولیت سیاست گذاری، هماهنگی، برنامه­‌ریزی و کنترل عملکرد در حوزه خدمات شهری و محیط زیست شهر تهران را برعهده دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه