رئیس ستاد تشییع شهداى آتش‌نشان در حادثه پلاسکو خبر داد

مراسم تشییع آتش نشانان فردا صبح در مصلی

کد: 13951110228395889

https://goo.gl/cptjrp

، تهران , (اخبار رسمی): رییس ستاد تشییع شهداى آتش‌نشان در حادثه پلاسکو با اعلام اینکه شهدای آتش نشان روز دوشنبه 11 بهمن ماه از مصلی بزرگ تهران با حضور شهروندان تشییع می شوند، گفت: این مراسم در مصلی تهران پس از قرائت نماز و قرآن بر پیکر شهدا به سمت بهشت زهرا(س) برگزار می شود.

مراسم تشییع آتش نشانان فردا صبح در مصلی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، مجتبی عبدالهی، با تاکید بر اینکه سازمان پزشکی قانونی اعلام کرده است که تا  احراز هویت پیکرهای آتش نشان حادثه پلاسکو  امروز به پایان می رسد، تصریح کرد: پیکر شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو به شهرداری تهران از سوی پزشکی قانونی تحویل داده می شود.

رییس ستاد تشییع شهداى آتش‌نشان در حادثه پلاسکو ضمن عرض تسلیت خدمت مقام معظم رهبری و امت مسلمان و خانواده شهدای آتش نشان و شهرداری تهران، افزود: این شهدا در قطعات شهدای بهشت زهرا(س) به خاک سپرده می شوند.
عبدالهی همچنین اعلام کرد که چهارشنبه 13 بهمن ماه نیز از ساعت 14 لغایت 16 بعدازظهر در مدرسه عالی شهید مطهری مراسم بزگرداشت شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو به منظور تکریم دوباره خانواده های شهدا برگزار می شود.
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران ضمن دعوت از همه شهروندان نوع دوست که در روزهای پس از وقوع حادثه پلاسکو با حمایت های عاطفی شان دل آتش نشانان را گرم کرده است، ادامه داد: شهرداری تهران به منظور ارائه خدمات به شهروندانی که قصد حضور در مراسم تشییع شهدای آتش نشان را دارند، در صبح مراسم تشییع اتوبوس هایی را در میادین اصلی شهر به صورت رایگان مستقر کرده، همچنین از ابتدای صبح خطوط 1 و 3 متروی تهران نیز آمادگی انتقال شهروندان به مصلی بزرگ امام خمینی(ره) به صورت رایگان را دارد تا این مراسم هرچه باشکوه تر برگزار شود.
وی اضافه کرد: از 30میدان پایتخت اتوبوس ها آماده خدمات رسانی به شرکت کنندگان در این مراسم هستند.
عبدالهی با بیان اینکه تمامی دربهای مصلی از صبح زود باز هستند، تصریح کرد: نماز میت به امامت ایت الله امامی کاشانی برگزار می شود. سپس پیکر شهدا از مصلی بزرگ تهران و در ادامه در خیابان مفتح شمالی تا خیابان شهید مطهری تشییع شده و از انجا به بهشت زهرا (س)انتقال داده می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

معاونت امور اجتماعی و امور فرهنگی شهرداری تهران

معاونت اجتماعی و امور فرهنگی شهرداری تهران یکی از مهمترین معاونت های شهرداری تهران است که وظیفه اجرای سیاست های کلان شهری در حوزه اجتماعی و امور فرهنگی شهرداری تهران را بر عهده دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه