اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951112229706416

فیلم «ائو» در تبریز به روی پرده می رود

کد: 13951112229706416

https://goo.gl/MyIBpe

، تبریز , (اخبار رسمی): کارگردان فیلم "ائو" از اکران این فیلم در تبریز خبر داد و گفت: بنده از علت عدم اکران فیلم خانه در قالب فیلم‌های جشنواره فجر اطلاعی ندارم.

فیلم «ائو» در تبریز به روی پرده می رود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از شهرداری تبریز ، اصغر یوسفی نژاد با بیان اینکه در فیلم خانه بین لیست اکران آذربایجان‌شرقی قرار نگرفته است، اظهار داشت: فیلم "ائو" در سالن شهرهای مختلف به روی پرده می‌رود و طی برنامه‌ای جداگانه ای نیز در تبریز اکران خواهد شد.

وی با بیان اینکه فیلم "ائو" در مجموع ۴۴ فیلم در جشنواره فیلم فجر قرار گرفته است، افزود: امکان اکران تمام فیلم ها در شهرهای کشور امکان پذیر نیست و این فیلم در ۳۰ سالن مختلف به روی پرده می‌رود و در روز هفدهم بهمن ماه امسال اکران اصلی فیلم در پردیس ملت خواهد بود.

کارگردان فیلم "ائو" ادامه داد: ۸۴ فیلم در بخش سودای سیمرغ حضور داشتند که در نهایت ۲ فیلم به بخش اصلی راه یافتند که یکی از آن‌ها نیز فیلم خانه بود؛ طبق برنامه‌ی قبلی ۱۹ بهمن اسامی کاندیداها اعلام و ۲۱ بهمن ماه با نظر داوران، برنده سیمرغ مشخص می‌شود.

یوسفی نژاد با اعلام این خبر افزود: بنابر اخبار واصله انجمن سینماگران تبریز و معاونت هنری اداره‌کل ارشاد استان تصمیم گرفته‌اند فیلم خانه را طی برنامه‌ای جدا به روی پرده نمایش ببرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری تبریز

تَبْریزْ یکی از شهرهای بزرگ ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است. این شهر بزرگ‌ترین شهر منطقه شمال غرب کشور و قطب اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می‌شود. براساس آخرین سرشماری مرکز آمار ایران که در سال 1390 صورت گرفته، شهر تبریز با جمعیتی بالغ بر 1494998 نفر چهارمین شهر پرجمعیت ایران پس از شهرهای تهران، مشهد و اصفهان محسوب می‌شود. این شهر به‌دلیل جای‌دادن بسیاری از کارخانجات مادر و بزرگ صنعتی در خود و نیز وجود بیش از 600 شرکت قطعه‌ساز در آن، دومین شهر آلوده و نیز دومین شهر صنعتی کشور پس از تهران به‌شمار می‌رود و به‌دلیل صنعتی‌بودن، یکی از مهم‌ترین شهرهای مهاجرپذیر ایران محسوب می‌شود. پس از بهره‌برداری از آزادراه نبی‌اکرم، میزان مسافرپذیری تبریز روبه افزایش نهاد و این شهر پس از مشهد به‌عنوان دومین شهر مسافرپذیر کشور مطرح شد. به‌جهت ریشه‌کنی تکدی‌گری از تبریز، این شهر به‌عنوان شهر بدون گدا شناخته می‌شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر