اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951123234455898

25 تا 30 بهمن صورت می گیرد

حضور 40 شرکت هیبریدی در نمایشگاه خودرو تهران

کد: 13951123234455898

https://goo.gl/RXhCb0

، تهران , (اخبار رسمی): همزمان با برگزاری نمایشگاه خودرو تهران در شهر آفتاب، 40 تولیدکننده محصولات هیبریدی توانمندی‌های خود را در معرض دید عموم قرار خواهند داد.

حضور 40 شرکت هیبریدی در نمایشگاه خودرو تهران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران شهر آفتاب طی روزهای 25 تا 30 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های شهرآفتاب واقع در بزرگراه خلیج فارس دایر می‌شود و زمان بازدید نمایشگاه از ساعت 12 تا 20 عصر خواهد بود.

وحید حسینی مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در این باره گفت: این شرکت ها در زمینه هایی همچون خودرو، اتوبوس، موتورسیکلت و دوچرخه های برقی فعالیت می کنند و حضور آنها در این نمایشگاه برای نخستین بار، می تواند زمینه آشنایی هرچه بیشتر جامعه با تولیدات سازگار با محیط زیست را فراهم کند.

حسینی در خصوص نحوه همکاری شرکت کنترل کیفیت هوا در این رویداد بزرگ نمایشگاهی گفت:نحوه فعالیت ما در نمایشگاه خودرو تهران به صورت ایجاد غرفه و انجام برنامه‌هایی مختلف نیست و بلکه ما با هماهنگی‌ها و سرمایه‌گذاری لازم فرصتی را فراهم کردیم تا در یکی از سالن‌های این نمایشگاه عرضه‌کنندگان خودروهای هیبریدی، برقی و به طور کلی پاک بتوانند به سادگی در کنار دیگر خودروسازان محصولات خود را به نمایش بگذارند و مردم را بیشتر با این تکنولوژی‌ها آشنا کنند. وی ادامه داد: از منظر بحث کنترل کیفیت هوا، ایجاد امکانی برای آشنایی مردم با وسایل حمل و نقل شخصی پاک یک فرصت مهم است که ما باید از آن بهره ببریم و در عین ایجاد این فرصت برای نزدیک‌کردن مردم با تکنولوژی‌های جدید و پاک این امکان را هم به سازندگان و عرضه‌کنندگان این نوع وسائیل ارائه کنیم تا به این شکل از آن‌ها حمایتی در راستای گسترش کار آن‌ها کرده باشیم.

وحید حسینی با اشاره به کندی روند صنعت خودرو کشور در زمینه استفاده از محصولات هیبریدی و برقی گفت:ما باید این تاخیری که نسبت به جهان در بهره‌گیری از مدل‌های پاک داریم را جبران کنیم و یکی از بهترین روش‌های آن این است که ترسی که برخی افراد نسبت به این نوع وسایل نقلیه دارند را از بین ببریم. حضور مردم درکنار عرضه‌کنندگان دانش‌بنیان خودروهای برقی و هیبریدی یک اقدام عملی در این راستا است.

مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران افزود: ما در این زمینه به بسیاری از شرکت‌هایی که می‌دانستیم بر روی این مساله کار می‌کنند نامه‌نگاری کردیم و از آن دعوت کردیم تا از این فرصت استفاده کنند و محصولات خود را به نمایش بگذارند. فرصت برای حضور همچنان وجود دارد و اسامی شرکت‌هایی که در نمایشگاه حاضر خواهند شد طی روزهای آینده مشخص می‌شود و امیدواریم که شرکت‌های دانش‌بنیان و سایر فعالان این حوزه حضور خوبی پیدا کنند.

حسینی افزود:«در صورتی که درخواست برای ورود به نمایشگاه از سوی شرکت‌ها بیشتر از فضای موجود باشد از بین‌ آن‌ها بهترین‌ها به نمایشگاه می‌آیند و این گلچین شدن می‌تواند در بهبود ارتباط مردم با این تکنولوژی‌ها را موثرتر واقع شود.

وی خاطرنشان کرد: در روزهایی که در بسیاری از کشورهای جهان استفاده از خودروهای هیبریدی و برقی روند رو به رشدی را دنبال می کند و روز‌به‌روز سهم آن‌ها نسبت به دیگر خودروها در حال افزایش است، باید تلاش کنیم تا همپای دیگر کشورهای جهان حرکت کنیم و به همین دلیل نمایشگاه خودرو تهران شهر آفتاب فرصت بسیار مطلوبی برای ترویج این هدف به شمار می رود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت کنترل کیفیت هوای تهران

شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در سال 1372 توسط شهرداری تهران تأسیس شده است. در حال حاضر این شرکت دارای دو معاونت مالی- اداری و معاونت فنی (واحد راهبری و اندازه گیری و واحد پایش و پیش بینی آلودگی هوا و صوت). این شرکت ضمن جرای پروژه های تخصصی، مطالعاتی- پژوهشی، 43 ایستگاه اندازه گیری صوت و 21 ایستگاه سنجش آلودگی هوا در نقاط مختلف شهر تهران دارد و با روش های مختلف آن را به شهروندان اطلاع رسانی می کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]