اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951204238475428

رئیس فدراسیون فوتبال :

فرد خاطی در موضوع فیفا و استقلال برکنار شد

کد: 13951204238475428

https://goo.gl/M8FbDm

، تهران , (اخبار رسمی): رییس فدراسیون فوتبال گفت:با ایجاد کمیته ای به نام کمیته تعیین وضعیت برای بازیکنان ،سعی برآن داریم تا از خطراتی که در آینده از لحاظ مالی در کمین باشگاه ها است ،جلوگیری کنیم.

فرد خاطی در موضوع فیفا و استقلال برکنار شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان ،مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال درباره ایجاد کمیته تعیین وضعیت بازیکنان اظهار داشت:پس از بررسی های لازم به این نتیجه رسیدیم که در حال حاضر استانداردهایی که در داخل کشور ،کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا وجود دارد ،با هم در تعارض هستند و به دنبال این هستیم که بر اساس یک استاندارد عمل کنیم.

وی ادامه داد: دستورالعملی تنظیم شده تا همه باشگاهها حق جذب هیچ بازیکن و مربی خارجی را نداشته باشند مگر اینکه در کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا برای پرونده های موجود حقوقی تعیین تکلیف شده و خطرات بالقوه موجود شکایت برطرف شود.برهمین اساس کمیته ای نیز برای تعیین وضعیت بازیکنان فوتبال فعالیت خود را آغاز کرده است که مسئولیت این کمیته بر عهده «وثوق احمدی »است و وظایف این کمیته بررسی مسائل مالی ،قراردادی و اداری بازیکنان و مربیان داخلی و خارجی است که با راه اندازی آن حداقل کلیه بازیکنان خارجی قبل از مراجعه به فیفا در این کمیته حضور و نسبت به شکایت خود اقدام کنند.
رییس فدراسیون در خصوص برنامه های خود برای حضور در هیات اجرایی کمیته مسابقات فیفا گفت:کمیته مسابقات فیفا فعالیت هایی همچون نظارت ،مشاوره و کمک در بخش برگزاری کلیه مسابقات تحت نظر فیفا را انجام می دهد که بی شک با اجرای برنامه های دقیق و تجربیاتی که در زمینه فوتبال دارم ،در راستای رشد و گسترش هر چه بیشتر این رشته ورزشی اقدامات موثری را انجام خواهم داد.
وی درباره تغییراتی که در کمیته بین الملل فدراسیون رخ داده است ،گفت: با توجه به اتفاقاتی که برای برخی از تیم های لیگ برتری مانند استقلال و بسته شدن پنجره های نقل وانتقال در فیفا و همینطور بازیکنان خارجی و یا نقل و انتقالاتشان رخ داد،تعدادی از نیروهای کمیته بین الملل تغییر کرده و فرد خاطی هم برکنار شد تاج ادامه داد : با استفاده از نیروهای مجرب و کارآمد سعی بر آن داریم تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش