اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951210240255998

کشف 2.5 تن لوازم یدکی قاچاق در باک اتوبوس

کد: 13951210240255998

https://goo.gl/mWrUS6

، تهران , (اخبار رسمی): مأموران گمرک پرویزخان 2480 کیلوگرم لوازم یدکی که به طرز ماهرانه‌ای در اتوبوس ورودی به کشور جاسازی شده بود، کشف کردند.

کشف 2.5 تن لوازم یدکی قاچاق در باک اتوبوس

به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی گمرک ایران، از یک دستگاه اتوبوس اسکانیا ورودی از مرز پرویزخان 2480 کیلوگرم لوازم یدکی که به طرز ماهرانه‌ای در باک اتوبوس جاسازی شده بود با هوشیاری مأموران گمرک پرویزخان کشف گردید.

این گزارش حاکی است، با توجه به اینکه این اتوبوس شاخص‌های خطر احصاء شده از طرف کارشناسان خبره گمرک را دارا بود علیرغم پافشاری راننده درخصوص جلوگیری از ورود به دستگاه ایکس‌ری، اتوبوس جهت بررسی و ارزیابی اولیه به سمت دستگاه ایکس‌ری هدایت گردید و پس از انجام اسکن، کارشناسان به وجود جاسازی در قسمت باک اتوبوس مشکوک شده و جهت تشخیص نوع و میزان کالای جاسازی شده باک خودرو پس از بررسی کلیه مکان‌های اتوبوس که احتمال جاسازی در آن می‌رفت مشخص گردید تعداد زیادی قطعات لوازم یدکی خودرو سنگین به وزن 2480 در داخل باک خودرو جاسازی شده است.

قابل ذکر است که پرونده جهت سیر مراحل قانونی پس از انجام ارزش‌گذاری به مرجع قضایی ارسال شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گمرک جمهوری اسلامی

پیرو مصوبات برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی مبنی بر الزام راه اندازی مراکز اطلاع رسانی توسط سازمانهای مرتبط با امر صادرات، گمرک ایران در اوائل سال 1377 اقدام به راه اندازی اولین سایت اطلاع رسانی خود در دو شبکه اینترنت و اینترانت به آدرسWW.IRICA.IR کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]