کد: 13951214241346860

دلایلی برای اینکه فریلنسینگ بهتر از شغل دفتری است

فریلنسینگ یا شغل دفتری

کد: 13951214241346860

https://goo.gl/6Jq1jI

، مشهد ، (اخبار رسمی): افراد زیادی فکر می کنند که فریلنسینگ، کاری است که وقتی نمی توانید شغل واقعی داشته باشید انجام می دهید. از سوی دیگر، فریلنسرها می دانند که هیچ چیزی واقعی تر از این نیست که در عین حال، مالک، مدیر و مدیر مالی باشید. خیلی ها می گویند که نمی توانند بدون امنیت کسب و کار سنتی زندگی کنند.

11 دلیل برای اینکه چرا فریلنسینگ بهتر از شغل دفتری است؟

با توجه به دلایل فوق الذکر و بسیاری از دلایل دیگر، فریلنسرها در مشاغل خود پایدار هستند. آنها را نمی توان رد کرد یا به جایگاه شغلی پایین تر فرستاد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی پارس فریلنسر، از خودمان بپرسیم که امنیت چیست؟ فکر کنید در کار دفتری، شخصی از دپارتمان منابع انسانی که تا به حال با او روبرو نشده اید تصمیم بگیرد که شرکت دیگر به شما نیاز ندارد؟
در اینجا دلایلی آورده شده که چرا یک اتاق پر از فریلنسر، ثبات بیشتری در انجمن خود نسبت به شرکت های متوسط یا بزرگ دارند:

پویایی

این ادعا که کسب و کارهای کوچک، نسبت به شرکت های مرسوم، مانورپذیرتر هستند، تایید شده است. شرکت در خصوص آغاز فرآیند تحقیق و بررسی یک فرصت شغلی بسیار خوب تصمیم گیری می کند اما یک فریلنسر خودش تصمیم می گیرد، چند همکار گرد هم جمع می کند و به سرعت کار را شروع می کند. اگر کار متوقف شود یا به موفقیت نرسد، می توانند فردا (نه سال بعد) چیز کاملا جدید و متفاوتی را امتحان کنند.

هزینه های کمتر

هزینه امکانات، تجهیزات، بیمه و راه اندازی کسب و کار در یک دفتر، خیلی بالا رفته است. اگر سود، کافی نباشد، مشاغل به دلیل انباشتگی این هزینه ها، ممکن است با شکست روبرو شوند. از سوی دیگر، فریلنسرها، تقریبا هیچ هزینه اضافی ندارند از این رو می توانند تنها با ثبت نام در سایت های فریلنسینگ مثل ParsFreelancer, Fiverr، ODesk و UpWork شروع کنند.حتی وقتی اوقات سخت تری دارند، هیچ مشکلی با غلبه بر بحران ندارند.

انجام چندین کار بطور همزمان

چه کسی شانس بیشتری برای زنده ماندن در شوک های اقتصادی دارد: یک شرکت بزرگ که درگیر یک فعالیت است یا یک فریلنسر که می داند چگونگه باید پنج کار (پروژه های همزمان) را فورا انجام دهد؟ فریلنسرها در کار خود هستند. به عبارت دیگر آنها پیوسته آموزش می بینند، دائما شبکه ای از روابط دارند و در کسب مهارت های جدید، سخت کار می کنند تا بتوانند خود را در کاری که با آن روبرو هستند، رقابتی تر کنند.

آزادی

فریلنسرها معمولا قراردادی با کارفرمایان خود ندارند و این امر به آنها آزادی می دهد تا اگر شرایط کار را دوست نداشتند یا کار بهتری پیدا کردند، کار را رها کنند.

کار در خانه

فریلنسینگ، بهتر از هر کار دیگری است که راه حل ایده آلی برای توازن کار و خانه یا زندگی خصوصی می باشد که در طول آن می توانید با موفقیت زندگی کنید و از خودتان و خانواده خود پشتیبانی کنید. کار در خانه و تلاش برای بدست آوردن یک زندگی راحت، ممکن است. اما تنها اگر مشتاقید سخت کار کنید!

ساعات کار منعطف

در زمان زندگی ماشینی، به سختی می توان تعهدات زندگی و کار را همگام کرد. آیا چیزی که زندگی را راحت تر می کند، ساعات کاری منعطف می باشد؟ وقتی که فریلنسر هستید، می توانید ساعات کار خود را هر طور که می خواهید سازماندهی کنید، صبح، بعد از ظهر یا عصر. در این صورت می توانید کار دیگری هم انجام دهید، البته اگر بتوانید تمام تعهدات خود را مدیریت کنید.

فرصت بسیار خوب برای پیشرفت

اگر سخت کوش و باهوش هستید و دانش و مهارت دارید، سریعا هم به لحاظ حرفه ای و هم مالی پیشرفت خواهید کرد. فریلنسینگ، فرصت های بزرگ، فعالیت های مختلف و کارفرمایان زیادی که به کارکنان خوب نیاز دارند را فراهم می کند.

یادگیری از طریق کار

این طور فکر نکنید که 20 سال در یک شرکت، کار تکراری انجام دهید. شما، کار و کارفرما را به طور هفتگی تغییر خواهید داد و از چیزهایی که برای کار آتی شما، سودمند باشد، یاد خواهید گرفت.

عدم نیاز به لباس رسمی

گاهی اوقات، فشار پوشش رسمی وجود دارد اما پوشیدن روزمره کت و شلوار می تواند سخت باشد. پوشش غیر رسمی در حین انجام کار در خانه، یک هدیه واقعی از بهشت است. تصور کنید که هر روز بردن چیزهایی که دوست دارید، چقدر خوب است.

فرصت برای همه

استخدام گروه های آسیب پذیر مثل مادران و پدران که بچه های کوچک با مشکلات حرکتی دارند و افرادی که در نقاط دور دست زندگی می کنند، افزایش یافته است.

شاید یکی از بزرگ ترین مزایای کارهای فریلنسینگ این باشد که می توانید هر زمان که می خواهید به تعطیلات بروید و البته اگر بخواهید می توانید در تعطیلات هم کار کنید در حالی که چنین چیزی برای کارهای دفتری وجود ندارد.

با توجه به دلایل فوق الذکر و بسیاری از دلایل دیگر، فریلنسرها در مشاغل خود پایدار هستند. آنها را نمی توان رد کرد یا به جایگاه شغلی پایین تر فرستاد.
فریلنسرها هم مانند افراد دیگر وام می دهند، از مغازه های محلی خرید می کنند، به بچه های خود غذا می دهند و مالیات خود را می پردازند. برخلاف شرکت های بزرگ که امکان دارد بسته شوند، فریلنسرها به همکاری در جامعه در زمان خوب یا بد کسب و کار ادامه می دهند.

پس چرا منتظرید؟ فریلنسر شوید

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پارس فریلنسر

پارس فریلنسر بستری برای کارفرمایان (مشتریان) فراهم کرده است تا از طریق آن و با کمک فریلنسرها و پیمانکاران بتوانند پروژه‌ها و کارهای خود را به آسانی و حتی از راه دور انجام دهند. کار و انجام پروژه به صورت آنلاین مزایای فوق العاده زیادی را برای طرفین دارد و می‌تواند هزینه های جانبی برای عقد قرارداد،اتلاف وقت در ترافیک و … را کاهش دهد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.