اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951214241366860

مشتری به عنوان فریلنسر به صفحه پروفایل جلب می‌شود

چگونه اعتماد مشتری را جلب کنیم

کد: 13951214241366860

https://goo.gl/QLPnhb

، مشهد , (اخبار رسمی): به عنوان یک فریلنسر، شما باید اعتماد کارفرما را قبل از اینکه بتوانید پروژه او را به دست بگیرید، جلب کنید؛ صفحه پروفایل، یکی از بهترین ابزارهای شما برای این کار است و می توانیم آن را با ویترین مغازه مقایسه کنیم که وقتی افراد چیزی نیاز دارند می‌بینند و در این صورت معامله خواهند کرد.

چکار کنیم که اعتماد مشتری را به صفحه پروفایل خود جلب کنیم؟

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی پارس فریلنسر، راه های مختلفی برای جلب اعتماد کارفرمایان بالقوه به صفحه پروفایلتان وجود دارد. که در ادامه مرور خواهد شد.

 اعتماد با شناخت کافی 

از طریق پروفایل سفارشی خود، نشان دهید که چه کسی هستید و چه کاری انجام می دهید. به شما آزادی می دهد تا منحصر به فرد باشید و صفحه خود را برجسته کنید. اگر عضو یک انجمن خلاق هستید، می توانید مهارت های خود را در پروفایل خود هم به نمایش بگذارید.

جدای از تصاویر برجسته، کارفرمایان به دنبال اطلاعات بیشتر درباره شما خواهند بود. خلاصه ای بنویسید که ثابت کند شما شایسته این پروژه هستید. شایستگی ها و تخصص اصلی خود را به اشتراک بگذارید. این جزییات را بعد از معرفی خود قرار دهید بنابراین کارفرمایان آنها را می‌بینند.

برای کسب امتیازها خوب و سخت کار کنید

هر پروژه موفقی که انجام داده اید نه تنها برای پروفایل شما بلکه در کل برای اکانت فریلنسری تان ارزش آفرینی می کند. امتیازاتی که  کسب کرده اید کاری می کند ترقی که پروفایلتان به آن نیاز خواهد داشت را به دست آورید.

بازخودرهای خوب

وقتی کارفرمایان بالقوه بدانند که مشتریان قبلی درباره شما چیزهای خوب می گویند، راحت تر به شما اعتماد می کنند. چگونه بازخورد مثبت دریافت کنید؟ خروجی بسیار خوب ارائه کنید. در موعد مقرر و به موقع تحویل دهید. خوب باشید. تکرار کنید.

از شایستگی ها و تخصص خود پشتیبانی کنید

مهارت های باور نکردنی خود را با ایجاد یک پورتفولیوی (نمونه کار) قابل توجه نشان دهید. این کار، نمایش موفقیت هایتان است و جایی است که می توانید کارفرمایان را برای استخدام خود متقاعد کنید.

بررسی مهارت ها و هویت شما

نوشتن درباره مهارت هایی که دارید، آسان است. و اگر کارفرمایان، سطح تخصص و مهارت شما را بدانند، سودمند خواهد بود. مهارت های خود را با تست های مهارت تایید کنید.

امنیت کاربران شما، بالاترین اولویت شماست. از آنجایی که ما بین کارفرمایان و فریلنسرها در سرتاسر دنیا ارتباط برقرار می کنیم، بررسی هویت شما در ایجاد و رشد اکانت شما، ضروری و لازم است.

مهم تر از تمام این نکات، این مورد است که همیشه حقیقت را بگویید. حالا صفحه پروفایل خود را بررسی کنید و ببینید موردی وجود دارد که بتوانید برای جلب  اعتماد مشتریان بیشتر، آن را بهتر کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پارس فریلنسر

پارس فریلنسر بستری برای کارفرمایان (مشتریان) فراهم کرده است تا از طریق آن و با کمک فریلنسرها و پیمانکاران بتوانند پروژه‌ها و کارهای خود را به آسانی و حتی از راه دور انجام دهند. کار و انجام پروژه به صورت آنلاین مزایای فوق العاده زیادی را برای طرفین دارد و می‌تواند هزینه های جانبی برای عقد قرارداد،اتلاف وقت در ترافیک و … را کاهش دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]