اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951215241806748

سایروس برگزار می‌کند

لیگ طراحی‌های CAD برای اولین بار در ایران

کد: 13951215241806748

https://goo.gl/va2L7G

، کرمان , (اخبار رسمی): لیگ مسابقات طراحی سایروس با رویکردی متفاوت و در قالب رشته مسابقات مختلف طراحی و به‌صورت تخصصی برگزار می‌شود.

لیگ طراحی سایروس برگزار می‌شود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی مرکز طراحی سایروس، دانش و فناوری طراحی و مدل‌سازی به عنوان یکی از پیشران‌های موثر آینده بشری، همواره مورد توجه صنایع بزرگ و طراحان علمی بوده است.

بر اساس این گزارش، با هدف ایفای نقش موثر در پیشبرد این مهم و کمک به بهبود شرایط حال حاضر و ارتقای سطح دانش کاربران، لیگ مسابقات طراحی سایروس با رویکردی متفاوت و در قالب رشته مسابقات مختلف طراحی و به‌صورت تخصصی برگزار می‌شود.

در سال ۲۰۱۷  از همه اساتید، طراحان، دانشجویان، دانش‌آموزان و علاقه‌مندان در زمینه‌های مدل‌سازی و طراحی  دعوت می‌شود تا با شرکت در این دوره از لیگ‌ها‌، در برگزاری باشکوه و موثر این لیگ و همچنین ارائه و تبادل اطلاعات و دستاوردهای علمی و صنعتی، یاری کنند.

این مرکز، به عنوان یکی از استارت‌آپ‌های حوزه طراحی و مهندسی  که ‌برای ‌اولین برگزار‌کننده مسابقات و لیگ طراحی های  CAD در ایران است و چندین چالش طراحی مختلف را نیز برای نخستین بار اجرا کرده است‌.

اکنون برای اولین بار در ایران این لیگ را در  سه لیگ‌: مقدماتی‌، حرفه‌ای ‌‌و سوپر‌کاپ برگزار می‌کند. نرم‌افزار‌های مجاز در این لیگ‌، نرم‌افزار‌های طراحیSolidWorks ، PTC Creo ، Autodesk Inventor ، Siemens nx   است که هر کدام از علاقه‌مندان می‌توانند با توجه به سطح دانش خود و مهارت در یکی از نرم‌افزار‌های مجاز لیگ، در یکی از این لیگ‌ها به صورت انفرادی شرکت کنند. این لیگ به صورت مجازی برگزار می‌شود و کلیه عزیزان در سراسر کشور می‌توانند در این لیگ شرکت کنند.

علاقه‌مندان به شرکت در لیگ‌، جهت ثبت‌نام و عضویت در لیگ طراحی می‌توانند به سایت مرکز طراحی سایروس به آدرس اینترنتی www.cyrusco.ir  مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سایروس

سایروس حاصل یک تفکر تحول گرا و صنعت محور است. این گروه از آغازین سال 92 خورشیدی شروع به فعالیت کرد .سایروس حاصل یک تفکر تحول گرا و زیبایی محور است،فعالیت ما بر سه محور آموزش ،طراحی ومهندسی معکوس می چرخد و تمام سعی ما بر این خواهد بود

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسابقه و فراخوان