اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960222248787225

محصول تازه شرکت پلاریتک رونمایی شد

چیدمان پلاسمونیک رقیب ایرانی و تازه‌نفس بازار تجهیزات آزمایشگاهی

کد: 13960222248787225

https://goo.gl/27dE1R

، تهران , (اخبار رسمی): محصول تازه شرکت پلاریتک با نام چیدمان اسپکترومتر تشدید پلاسمون سطحی در پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران رونمایی و به بازار عرضه شد.

اجزای چیدمان اسپکترومتر تشدید پلاسمون سطحی ساخت شرکت پلاریتک

چیدمان پلاسمونیک که در حوزه تجهیزات آزمایشگاهی فوتونیک ارائه می‌شود با نیازسنجی بازار توانسته است ویژگی‌های تازه‌ای نظیر اندازه‌گیری کاملا خودکار را ارائه کند

به گزارش روابط عمومی شرکت پلاریتک، چهارم اردیبهشت‌ماه پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران میزبان رونمایی از چیدمان پلاسمونیک، محصول تازه این شرکت بود.

مدیرعامل شرکت پلاریتک گفت: این محصول که در حوزه تجهیزات آزمایشگاهی فوتونیک  ارائه می‌شود با نیازسنجی بازار توانسته است ویژگی‌های تازه‌ای نظیر اندازه‌گیری کاملا خودکار را ارائه کند تا این خدمت تازه، دقت بالای اندازه‌گیری را برای مصرف‌کنندگان فراهم کند.

مجتبی زمانی افزود: چیدمان پلاسمونیک دارای مزایایی است که اعم از استفاده از بهترین نوع کارت‌های داده‌برداری است و می‌تواندباعث افزایش سرعت و دقت اندازه‌گیری شود.

زمانی تولید این محصول را نتیجه 10 ماه کار در این مجموعه دانست و گفت: مراحل طراحی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری برای تولید این محصول از اوایل سال 1395 آغاز و امسال آماده رونمایی شد.

او زمان عرضه این محصول به بازار را اردیبهشت‌ماه 1396 اعلام و ادامه داد: این محصول می تواند با بکارگیری فرآیند اندازه‌گیری خودکار زاویه ای به عنوان روشی دقیق برای مشخصه‌یابی ساختارهای پلاسمونیکی استفاده شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پلاریتک

شرکت "تجهیزات پیشرفته الکترواپتیک پارس" با نام تجاری "پلاریتک" در سال 1394 با هدف امکان بخشیدن به دسترسی سریع ، ارزان و مطمئن پژوهشگران علم اپتیک و فوتونیک به تجهیزات و قطعات آزمایشگاهی ساخت داخل تاسیس شد. این شرکت با تکیه بر تجربه ی اعضا، در مدت کوتاهی اقدام به عرضه طیف وسیعی از تجهیزات آزمایشگاهی از قبیل ماژول لیزرهای دیودی، قطعات اپتومکانیک، انواع میز و بردبورد اپتیکی، انواع چیدمان های اندازه گیری اپتیکی، انواع جابجاگرهای خطی و چرخان موتوردار، آشکارسازهای فوتونی و قطعات اپتیکی نمود. این تجهیزات و قطعات، با توجه به طی مراحل کنترل کیفی سختگیرانه، دارای کیفیت بالا و همچنین به دلیل پایین نگه داشتن هزینه های تولید، دارای قیمت پایین می باشند. جهت شفاف سازی فرآیند فروش محصولات و همچنین ایجاد امکان نظارت فراگیر مشتریان بر شرکت، تمامی مشخصات کالاها، شرایط فروش و زمان تحویل اجناس در سایت شرکت پلاریتک درج گردیده است. ضمانت بهترین قیمت و تضمین برترین کیفیت، تعهد شرکت پلاریتک به مشتریانی است که با اعتماد به این شرکت، در راستای حمایت از تولید کننده کالای با کیفیت داخلی قدم برمی دارند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بهداشت و درمان