اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960511256267149

ارسال پرسش و پاسخ و ارتباط با پزشکان متخصص

جدیدترین نسخه اپلیکیشن سلامت دات لایف منتشر شد

کد: 13960511256267149

https://goo.gl/2ANFva

، کرج , (اخبار رسمی): حمایت و دلگرامی کاربران فهیم سایت سلامت دات لایف به ما این انرژی را منتقل کرد که برای پیشرفت سایت و خدمات دهی بهتر به شما سروران، اپلیکیشن سلامت دات لایف را طراحی و انتشار دهیم. در این اپیکیشن امکانات زیادی مثل ارسال پرسش و پاسخ و ارتباط با پزشکان متخصص سایت سلامت دات لایف در نظر گرفته شده است

جدیدترین نسخه اپلیکیشن سلامت دات لایف منتشر شد
جدیدترین نسخه اپلیکیشن سایت سلامت دات لایف منتشر شد

امیدواریم با پشتیبانی و راهنمایی های شما بزرگواران نسخه کامل تری از این اپلیکیشن سلامت محور ارائه دهیم که تمام نیازهای خانواده های ایرانی را در حوزه سلامت و سبک زندگی سالم پوشش دهد.

به گزارش روابط عمومی سایت سلامت دات لایف، پس از آنکه اپلیکیشن سلامت سایت را در اختیار کاربران فعال خود قرار دادیم و با راهنمایی های آن بزرگواران توانستیم اپلیکیشن سلامت دات لایف را آماده و منتشر کنیم. در این نرم افزار سلامت محور شما می توانید از امکانات گسترده ای که در حال حاضر در سایت موجود است استفاده کنید.

 نرم افزار طراحی شده دارای بخش های همچون موارد زیر است:

  • ابزارهای سلامتی : برای سنجش و پایش سلامتی بدن
  • پرسش و پاسخ : برای پاسخ به پرسش های شما بصورت رایگان
  • دوربین سلامت : برای انتشار و مشاهده ویدیوهای سلامت محور
  • اخبار و مقالات : دستررسی آسان به آخرین اخبار و مقالات سایت سلامت دات لایف و آرشیو آن
  • دانلود برنامه سلامت برای اندروید
  • برای دانلود برنامه سلامت برای اندروید کافی است اینجا کلیک کنید.

 

امیدواریم با پشتیبانی و راهنمایی های شما بزرگواران نسخه کامل تری از این اپلیکیشن سلامت محور ارائه دهیم که تمام نیازهای خانواده های ایرانی را در حوزه سلامت و سبک زندگی سالم پوشش دهد.

در نسخه بعدی اپلیکیشن سلامت سعی خواهیم کرد ابزارهای سلامتی را گسترش بدهیم، اما برای این کار نیازمند همراهی و همکاری شما هستیم لطفا مثل همیشه با ما ارتباط برقرار کنید و از نیازها و پیشنهادهای خود بگویید تا همکاران فنی ما در کوتاه ترین زمان این امکانات را طراحی و به روز رسانی کنند.

اپلیکیشن اندروید سلامت دات لایف، توسط مجموعه رایکا اپ به عنوان مجموعه تخصصی طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن، بهینه سازی سایت و تبلیغات اینترنتی طراحی و تولید شده است و دارای پشتیبانی این مجموعه است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سلامت دات لایف

سلامت دات لایف مجموعه ای است از مقاله ها، خبرها، برنامه های کاربردی، مقاله های علمی، متون معتبر صفحات اینترنتی، و تجربه های افراد متخصص، تهیه شده است و قرار است همراه شما باشد تا نوید یک زندگی سالم را برای مردم فارسی زبان، از هر قشر و هر فرهنگ، به ارمغان آورد. سلامت دات لایف در دو نسخه ی نمایشی در کامپیوتر شخصی و گوشی های موبایل هوشمند از اردیبهشت ماه 1394 فعالیت اینترنتی خود را آغاز کرده است ، در حالی که مطالعات اولیه و فعالیت این تیم، از مهر ماه 1393 آغاز شده بود. تیم سخت کوش و متخصص سلامت دات لایف در تلاش است تا یاری گر ایجاد یک جامعه مجازی، برای رفع تمامی نیازهای یک زندگی سالم، باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]