کد: 13960608259696679

گفتگوی آنلاین و مستقیم کاربران ایرانی با کارشناسان هوآوی

کد: 13960608259696679

https://goo.gl/51hZpG

، تهران , (اخبار رسمی): با توجه به اهمیت شرکت هوآوی به خدمات پس از فروش و جلب رضایت کامل مشتریان ایرانی در هنگام بهره گیری از محصولات این شرکت، هم اکنون امکان ارتباط بدون واسطه از طریق گفتگوی آنلاین (چَت) کاربران ایرانی هوآوی با کارشناسان فنی این شرکت به صورت 24 ساعته در گوشی های خودشان فراهم شده است.

گفتگوی آن لاین و مستقیم کاربران ایرانی با کارشناسان هوآوی
گفتگوی آنلاین و مستقیم کاربران ایرانی با کارشناسان هوآوی

در هوآوی علاوه بر مرکز تماس تلفنی، تسهیلات جدیدی برای چَت آن لاین با کاربرانمان در نظر گرفته ایم تا آنها بتوانند به صورت بدون واسطه به خدمات مورد نیاز محصولات خود دسترسی داشته باشند

با توجه به اهمیت شرکت هوآوی به خدمات پس از فروش و جلب رضایت کامل مشتریان ایرانی در هنگام بهره‌گیری از محصولات این شرکت، هم اکنون امکان ارتباط بدون واسطه از طریق گفتگوی آنلاین (چَت) کاربران ایرانی هوآوی با کارشناسان فنی این شرکت به صورت 24 ساعته در گوشی‌های خودشان فراهم شده است.

هوآوی به عنوان اولین برند در بازار تلفن همراه ایران، چنین سطح خدماتی را برای کاربران خود فراهم آورده است. این راه حل با بالاترین استاندارد فنی و سریع‌ترین حالت، بهترین راهنمایی‌ها را در تمامی زمینه‌های مرتبط با محصولات، خدمات، گارانتی، نمایندگی‌ها و غیره در اختیار کاربران ایرانی قرار می‌دهد.

امکان گفتگوی آن لاین (چَت) در گوشی‌های هوآوی از طریق نرم افزار HiCare که به صورت پیش فرض در همه آنها نصب شده است، در دسترس کلیه کاربران هوآوی قرار دارد. با بهره‌گیری از امکان گفتگوی آنلاین (چَت) در این نرم افزار، به صورت 24 ساعته، کاربران حتی در ایام تعطیل می‌توانند با کارشناسان هوآوی به صورت مستقیم و آنلاین به هر دو زبان فارسی و انگلیسی گفتگو داشته باشند.

حمید شاهرخ‌نیا مدیر ارشد بخش خدمات پس از فروش هوآوی در این ارتباط گفت :"ما در هوآوی علاوه بر مرکز تماس تلفنی، تسهیلات جدیدی برای چَت آن لاین با کاربرانمان در نظر گرفته‌ایم تا آنها بتوانند به صورت بدون واسطه به خدمات مورد نیاز محصولات خود دسترسی داشته باشند. همچنین در این سامانه علاوه بر خدمات و تعمیرات، کارشناسان ما پاسخ گوی هرگونه سوال در ارتباط محصولات هوآوی قبل از خرید، در حین خرید و پس از خرید خواهند بود."    

نکته قابل توجه این است که این پشتیبانی از سمت هوآوی، محدود به خریداران محصولات این شرکت نیست و تنها از طریق یک مرورگر و استفاده از لینک https://goo.gl/8zspMf می‌توانید از خدمات هوآوی بهره‌مند شوید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مات

کانون بازاریابی و ارتباطات مات، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.