اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960720263826259

خرید موتورسیکلت سخته !!

نکات مهم قبل از خرید موتورسیکلت دست دوم

کد: 13960720263826259

https://goo.gl/U2QdSA

، رشت , (اخبار رسمی): خرید اجناس دست دوم و کارکرده گاه ممکن است با ریسک همراه باشد اما در این مقاله شما را با نکاتی آشنا می کنیم که این خرید ریسک پذیر را برای تان به یک خرید شیرین و آسان و با تجربه تبدیل کند و در نهایت بهترین موتورسیکلت کارکرده را نصیبتان کنیم.

نکات مهم قبل از خرید موتورسیکلت دست دوم
نکات مهم قبل از خرید موتورسیکلت دست دوم

همیشه ۲۰ در صد از کل مبلغ را برای خرج های پیشبینی شده و نشده، مضاف بر قیمت موتورسیکلت کنار بگذارید. با توجه به ۸۰ درصد باقیمانده، موتورسیکلت های موجود در بازار با توجه به مدل، سال و قیمت، لیست کنید.

به گزارش سایت نیازمندی‌های اینترنتی شست، پیش از هر چیزی باید محدوده علاقه و بودجه تان را تعیین کنید، در گام بعدی موتورسیکلت‌هایی را که در محدوده بودجه شما و البته علاقه تان قرار دارند را شناسایی کنید، برای آگاهی از قیمت‌ها می توانید از سایت شست صفحه موتورسیکلت کارکرده برای فروش استفاده کنید تا آخرین قیمت‌ها در اختیار داشته باشید و بر اساس آن تصمیم گیری کنید.

ناگفته نماند که باید بعد از تعیین بودجه، ۲۰ در صد از کل مبلغ را برای خرج‌های پیشبینی شده و پیشبینی نشده، مضاف بر قیمت موتورسیکلت کنار بگذارید. با توجه به ۸۰ درصد باقیمانده، تمامی موتورسیکلت‌های موجود در بازار را با توجه به مدل، سال تولید و قیمت، لیست کنید.
و از بین تمام آنها موتورسیکلت مورد علاقه تان را پیدا کنید؛ با فروشنده تماس بگیرید و برای بررسی و بازدید از آن به محل بروید و در هنگام بررسی حضوری موتورسیکلت این یازده نکته اساسی و حیاتی را فراموش نکنید:
1 - باک یکی از قسمت‌های بسیار مهم موتورسیکلت کارکرده است که باید هنگام خرید به آن توجه ویژه ای کنید تا جایی که اگر متوجه شدید رنگ باک با بدنه یکدست نیست نباید موتورسیکلت را خریداری کنید.

2 - از فروشنده درخواست کنید به تمام قسمت‌های فلاپ با دست ضربه بزند تا اگر فلاپ ترک خوردگی داشته باشد مشخص شود.
3 - اگر قسمت‌هایی از فلاپ رنگ متفاوتی داشت یعنی تعویض شده است و اصلی نیست درنتیجه حتما موتورسیکلت زمین خورده است.
4 - به کمربندی‌ها و باک با دقت نگاه کنید تا جای جوشکاری نداشته باشد.
5 - از فروشنده درخواست کنید تا موتور را روشن کند و با مدتی گاز را زیاد و کم کند شما در این فرصت به صدای انجین گوش با دقت گوش بدهید تا صداهای لحظه ای نداشته باشد.
6 - به سطحی که موتورسیکلت کارکرده در آنجا قرار دارد با دقت نگاه کنید تا ببینید از لکه‌های روغن اثری هست یا خیر.
7 - سیم‌های یک موتورسیکلت کارکرده خوب نباید دست کاری شده باشد اگر سیم‌ها از نظر قطر متفاوت بودند و یا از یک نوع نبودند قطعا دستکاری شده اند.
8 - جک موتورسیکلت را به دقت بررسی کنید اگر وضعیت مناسبی نداشت موتورسیکلت را خریداری نکنید.
9 - برای تشخیص کارکرد موتورسیکلت به کیلومتر شمار اعتماد نکنید چرا که به راحتی دست کاری میشود اما می توانید با بررسی اگزوز موتور متوجه کارکرد آن بشوید اگر اگزوز بیش از اندازه تغییر رنگ داده بود و سیاه شده بود یعنی موتورسیکلت کارکرد زیادی دارد.
10 - برای امتحان و رانندگی با آن بهتر است خودتان راننده نباشید و از فروشنده بخواهید تا رانندگی کند و شما به او بگویید که چه کاری را انجام دهد اما اگر متوجه نشد خودتان سوار شوید.
11 - هنگام رانندگی به این چند نکته توجه کنید که چرخ جلو لق نزند، چندین بار ترمز‌های شدید بگیرید تا از عملکرد آن مطمئن شوید چندبار دنده‌ها را عوض کنید و در آخر با دقت به صدای موتور گوش کنید تا به طور ناگهانی کم و زیاد نشود.

حتما در هنگام خرید موتورسیکلت دست دوم به نکات گفته شده توجه کنید.

برای مشاهده قیمت انواع موتورسیکلت دست دوم می توانید به سایت شست صفحه موتورسیکلت مراجعه کنید.

و همچنین اگر قصد فروش موتورسیکلت خود را دارید می توانید از طریق سایت شست و یا اپلیکیشن شست اقدام به ثبت آگهی کنید.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شست

شست سایت رسمی نیازمندی‌های اینترنتی کشوراست و ثبت آگهی در شست به دو صورت رایگان و ویژه صورت می‌گیرد.شما می‌توانید از طریق سایت شست و آگهی گذاشتن بر روی این سایت خرید و فروش بی واسطه را تجربه کنید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]