اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960906269525492

دلیل استفاده از سایت های نیازمندی ها

کد: 13960906269525492

https://goo.gl/eorKzw

، تهران , (اخبار رسمی): شاید تا چند سال پیش هر کاری به روش‌ سنتی خودش انجام می‌شد. به عنوان مثال برای پرداخت اقساط یا قبوض، پرداخت جریمه، شرکت در کنکور، سفارش غذا، انجام کارهای اداری و... مجبور بودید به محل مورد نظر مراجعه کرده و ساعت‌ها زمان خود را صرف رفت‌وآمد کنید؛ اما امروز شرایط کاملا متفاوت شده است.

دلیل استفاده از سایت های نیازمندی ها
چرا باید از نیازمندیهای اینترنتی استفاده کنیم ؟

هر فردی بسته به نیاز خود تمایل به استفاده از خدمات اینترنتی دارد. امروز خرید و فروش، مبادلات، سفارش غذا، سفارش تاکسی، آموزش دانشگاهی و... همه و همه بر بستر اینترنت انجام می‌شود

در این دوره و زمانه فرقی نمی‌کند در چه رده‌ی سنی هستید، شغل شما چیست، چه علایقی دارید و اهل مطالعه هستید یا خیر. مهم این است که ساعت‌های زیادی از وقت خود را ناخودآگاه در فضای اینترنت سپری می‌کنید. امروزه تمامی کارها آنلاین و اینترنتی انجام می‌شود. این روند دیگر خیلی به سن و سال و سطح سواد افراد ارتباطی ندارد و هر فردی بسته به نیاز خود تمایل به استفاده از خدمات اینترنتی دارد. امروز خرید و فروش، مبادلات، سفارش غذا، سفارش تاکسی، آموزش دانشگاهی و... همه و همه بر بستر اینترنت انجام می‌شود.

ضریب نفوذ اینترنت در بین کاربران به‌ویژه کاربرانی ایرانی روزبه‌روز در حال افزایش است و سایت‌هایی چون شیپور معادلات بازی را کاملا به هم ریخته‌اند. دیگر حتی برای خرید و فروش املاک، خرید و فروش خودرو، استخدام نیروی کار، استفاده از متخصصان خدماتی و خرید و فروش کالای دست دوم، می‌توانید از داخل تختخواب خود اقدام کنید. این تنها بخشی از جذابیت‌های یک سایت نیازمندی‌‌ها به نام شیپور است. شما حتی برای مشاهده‌ی نیازمندی‌ها نیازی به خرید یا مطالعه‌ی ضمیمه‌های مختلف روزنامه‌ها ندارید. شما تنها به اینترنت، کامپیوتر شخصی یا یک گوشی هوشمند نیاز دارید تا بتوانید انبوهی از آگهی‌های مورد نیاز خود را ببینید و در کمتر از یک ساعت به آنچه می‌خواهید برسید.

بی‌شک شما در قامت یک فروشنده یا خریدار به بستری جامع و کامل نیاز دارید تا بتوانید نیازهای خود را تامین کنید. در دنیای پرسرعت امروز برای خرید یا اجاره املاک دیگر مجالی برای حضور در بنگاه نیست و دیگر فرصتی وجود ندارد که بخواهید برای خرید خودرو از این نمایشگاه به نمایشگاه دیگر مراجعه کنید. تازه اگر این ترددهای شما که مشمول هزینه و صرف زمان است، نتیجه داشته باشد.

امروز همه چیز آنلاین انجام می‌شود. می‌توانید به سادگی آن چیزی که می‌خواهید را جستجو کنید، از فیلترهای هوشمند شیپور استفاده کنید و هر چیزی که می‌خواهید با نمونه‌ی مشابه آن مقایسه کنید و در کمترین زمانن ممکن با فروشنده تماس بگیرید. از طرف دیگر هر چیزی که قصد فروش آن را دارید در سایت نیازمندی‌ها قرار می‌دهید و با انتشار جزئیات و تصاویر آن، خیلی سریع و راحت کالای مورد نظر را می‌فروشید. این تنها بخشی از جذابیت‌های سایت شیپور است.

امروز دیگر واژه‌ی نیازمندی‌ها آنلاین برای کسی غریبه نیست. جامعه‌ی هدفی در این بخش وجود دارد که نشان داده بازخورد در رسانه‌های آنلاین سریع‌تر از هر رسانه‌ی دیگری است. میزان اثربخشی زیاد سایت نیازمندی‌ها مانند شیپور که به راحتی آمار بازدیدها آن قابل رویت است، جزئیات کافی برای هر آگهی وجود دارد و هزینه‌ی زیادی برای تبلیغات گسترده‌‌ی آگهی‌های کاربران انجام می‌شود نشان می‌دهد شیپور یک سایت نیازمندی‌های قدرتمند است.

ضمن اینکه نباید از این موضوع غافل شد که در سایت نیازمندی‌ها موضوع زمان دیگر معنایی ندارد و هر زمانی که بخواهید می‌توانید در بین آگهی‌های مورد نظر خود جستجو کرده، آگهی را در بخش مورد علاقه‌های خود قرار دهید و اطلاعات تماس آگهی‌کننده را ذخیره کنید تا در فرصت مناسب با آنها تماس بگیرید. حتی اگر آگهی‌دهنده باشید نیز فارغ از موضوع زمان می‌توانید آگهی خود را با خیال راحت ثبت کنید در اولین فرصت تایید شده و در معرض دید کاربران قرار گیرد.

براساس تحقیقات انجام شده، تلویزیون یک بستر تبلیغاتی بسیار مناسب و پرمخاطب است؛ اما مسیر 13 ساله‌ی رشد در این رسانه، در یک سایت نیازمندی‌ها مانند شیپور تنها در چهار سال پشت سرگذاشته می‌شود و به مراتب هزینه‌ی کمتری دارد.

امکان جستجو در سرفصل‌های طبقه‌بندی شده و استفاده از فیلترهای هوشمند مزیت دیگری است که به کاربران کمک می‌کند تا در سریع‌ترین زمان و به ساده‌ترین شکل ممکن به خواسته‌ی خود برسند. این تنها بخشی از جذابیت‌های شیپور به عنوان یکی از سایت‌های برتر نیازمندی‌ها در ایران است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شیپور

بفروشید، بخرید، لذت ببرید؛ روزانه هزاران نفر از شیپور برای فروش و یا خرید هر چه که فکر می‌کنید از جمله گیتار، ساعت، لباس عروس، فرش، ماشین قدیمی، اجاره آپارتمان و... استفاده می کنند. ثبت آگهی در شیپور سریع، آسان و %100 مجانی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]