اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960918270797843

حساب و کتاب در سیمای مرکز قم

معرفی صندوق فروش هوشمند حساب و کتاب در صدا و سیما

کد: 13960918270797843

https://goo.gl/Cs9NDX

، قم , (اخبار رسمی): با توجه به فناورانه و نو بودن محصول دانش بنیان صندوق فروش هوشمند حساب و کتاب، از اعضای تیم این محصول در برنامه رویش صدا و سیمای مرکز قم دعوت شد که حاصل آن شنبه 18 آذر ماه ساعت 20 و جمعه 17 آذر ماه ساعت 19 از سیمای مرکز قم پخش خواهد شد.

معرفی صندوق فروش هوشمند حساب و کتاب در برنامه صدا و سیما
پخش برنامه رویش از شبکه نور با موضوع صندوق فروش هوشمند حساب و کتاب

برنامه رویش کاری از صدا و سیمای استان قم است. این برنامه از تیم حساب و کتاب دعوت کرده است و یک قسمت از برنامه را به موضوع این محصول دانش بنیان اختصاص داده است. پخش این برنامه در روزهای جمعه 17 آذر 96 ساعت 19 و شنبه 18 آذر 96 ساعت 20 خواهد بود.

صندوق فروش حساب و کتاب یک نرم افزار فروشگاهی است که مبتنی بر پردازش ابری و بر روی سیستم عامل اندروید تولید شده و از اینرو بر روی گوشی‌های هوشمند، تبلت و حتی لپتاپ و کامپیوترهای شخصی هم قابل بکارگیری است. این صندوق نسبت به سایر گزینه‌های بازار از حجم و وزن و مصرف انرژی کمتری برخوردار و بسیار مقرون به صرفه است. همچنین انعطاف بالای این محصول باعث شده که در پیکربندی‌های متعددی بتواند در دکور فروشگاه جاسازی شود. همچنین یک بانک کالای مشترک در این نرم افزار تعبیه دیده شده است که با همکاری کاربرانش در طول زمان تکمیل می‌شود و زحمت ثبت کالای فروشگاه دار کمتر از قبل می‌شود.

از سایر قابلیت‌های بدیعی که این نرم افزار در اختیار می‌گذارد، امکان به اشتراک گذاری فاکتور در فضای مجازی برای خریدار و همچنین امکان در اختیار قراردادن آنلاین حساب دفتری برای آن دسته از مشتریان فروشگاه است که به صورت نسیه و اعتباری با فروشگاه کار می‌­کنند.

این نرم افزار با عنوان "حساب و کتاب" در کافه بازار به صورت رایگان قابل دریافت و استفاده است. اطلاعات بیشتر این محصول از آدرس www.hkpos.ir  و کانال تلگرام @hkpos_ir قابل دستیابی هستند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مسنا

شرکت مدل سازان نرم افزار آینده (مسنا)، شرکتی دانش بنیان متشکل از نیروهای جوان، با استعداد، اکثرا فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف و با تجربه که برخی دارای بیش از 15 سال تجربه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشند. این شرکت تلاش می کند تا برپایه تکنولوژی روز دنیا، برترین نرم‌افزارهای مورد نیاز کسب و کارها و سازمان ها را تولید نماید. بمنظور آشنایی بیشتر با محصولات و خدمات این شرکت، می توانید از سایت masna-soft.ir دیدن فرمایید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]