اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960926271877843

صندوق فروش هوشمند حساب و کتاب؛ رتبه اول استارتاپ‌ استان قم را کسب کرد

کد: 13960926271877843

https://goo.gl/ZN9BJP

، قم , (اخبار رسمی): در سومین همایش کانون فناوری اطلاعات استان قم که عصر روز چهارشنبه 22 آذرماه 96 باحضور حدود پانصد نفر از کارشناسان و مدیران فناوری اطلاعات استان در پردیس فارابی دانشگاه تهران برگزار شد، از ایده پردازان صندوق فروش هوشمند حساب و کتاب که موفق به کسب رتبه‌ی اول استارتاپ استان شدند، تقدیر شد.

صندوق فروش هوشمند حساب و کتاب؛ رتبه اول استارت آپها در استان قم
صندوق فروش هوشمند حساب و کتاب؛ رتبه اول استارتاپ‌ استان قم را کسب کرد

صندوق فروش حساب و کتاب در سومین همایش کانون فناوری اطلاعات استان قم موفق به رتبه اول استارت آپ‌های استان شد

در سومین همایش کانون فناوری اطلاعات استان قم برای اولین‌بار مسابقه‌ای تحت عنوان استارت آپ رنک برگزار شد که طی آن ضمن دعوت از تمامی استارت آپ‌ها در قالب یک تیم داوری ده نفره ایده‌ی صندوق فروش هوشمند حساب و کتاب موفق به کسب رتبه‌ی اول شد.

صندوق فروش حساب و کتاب یک نرم افزار فروشگاهی است که مبتنی بر پردازش ابری و بر روی سیستم عامل اندروید تولید شده و از این رو بر روی گوشی‌های هوشمند، تبلت و حتی لپتاپ و کامپیوترهای شخصی هم قابل بکارگیری است. این صندوق نسبت به سایر گزینه‌های بازار از حجم و وزن و مصرف انرژی کمتری برخوردار و بسیار مقرون به صرفه است. همچنین انعطاف بالای این محصول باعث شده است که در پیکربندی‌های متعددی بتواند در دکور فروشگاه جاسازی شود. همچنین یک بانک کالای مشترک در این نرم افزار تعبیه دیده شده است که با همکاری کاربرانش در طول زمان تکمیل می‌شود و زحمت ثبت کالای فروشگاه دار کمتر از قبل می‌شود.

از سایر قابلیت‌های بدیعی که این نرم افزار در اختیار می‌گذارد، امکان به اشتراک گذاری فاکتور در فضای مجازی برای خریدار و همچنین امکان در اختیار قراردادن آنلاین حساب دفتری برای آن دسته از مشتریان فروشگاه است که به صورت نسیه و اعتباری با فروشگاه کار می‌­کنند.

این نرم افزار با عنوان "حساب و کتاب" در کافه بازار به صورت رایگان قابل دریافت و استفاده است. اطلاعات بیشتر این محصول از آدرس www.hkpos.ir و کانال تلگرام @hkpos_ir قابل دستیابی هستند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مسنا

شرکت مدل سازان نرم افزار آینده (مسنا)، شرکتی دانش بنیان متشکل از نیروهای جوان، با استعداد، اکثرا فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف و با تجربه که برخی دارای بیش از 15 سال تجربه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشند. این شرکت تلاش می کند تا برپایه تکنولوژی روز دنیا، برترین نرم‌افزارهای مورد نیاز کسب و کارها و سازمان ها را تولید نماید. بمنظور آشنایی بیشتر با محصولات و خدمات این شرکت، می توانید از سایت masna-soft.ir دیدن فرمایید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]