اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960926271906536

با حضور اساتید و کارشناسان حوزه‌ خیرین ورزشی استان اصفهان، 25 آذر ماه برگزار شد:

اولین همایش فرصت عاشقی پیشکسوتان ورزشی

کد: 13960926271906536

https://goo.gl/zMN5Vv

، اصفهان , (اخبار رسمی): اولین همایش «فرصت عاشقی پیشکسوتان ورزشی» با هدف «شناساندن موسسه خیریه شجره طیبه ویژه نخبگان علمی»، 25 آذر ماه در سالن همایش‌های اتاق بازرگانی در اصفهان برگزار شد.

اولین  همایش «فرصت عاشقی پیشکسوتان ورزشی» 25 آذر ماه برگزار گردید
اولین همایش فرصت عاشقی پیشکسوتان ورزشی

به گزارش روابط عمومی‌ خیریه‌ی شجره؛ همایش فرصت عاشقی پیشکسوتان ورزشی استان که توسط خیریه‌ی شجره‌ی طیبه برگزار شد، میزبان کارشناسان و اساتید حوزه‌ی خیرین ورزشی استان اصفهان بود. این همایش با هدف شناساندن موسسه خیریه شجره طیبه ویژه نخبگان علمی‌ برگزار شد.

محمد رضا یزدان پناه، مدیرعامل موسسه توضیحاتی کاملی از اهداف این موسسه بیان کرد که اصلی‌ترین آن مبارزه با فقر و ریشه کندن آن است که از طریق توسعه‌ی علم و دانش و حمایت از دانش آموزان و دانشجویان نیازمند میسر می‌شود.

وی همچنین بیان کرد: ورزشکاران و استادان ورزشی می‌توانند همگی سفیران این موسسه باشند و در این راه مقدس ما را همیاری کنند و صدای این موسسه را به همه‌ی افراد فرهیخته جامعه برسانند.

وجود استعداد‌های درخشان در خانواده‌های بی بضاعت، سنت حسنه‌ی انفاق و نیکوکاری در ایران و عدم وجود پایگاهی جهت شناسایی، حمایت و شکوفایی این استعداد‌ها باعث شده است که جمعی از دانش دوستان و خیرین در سال ۸۳ با هدف نخبه پروری میان این استعدادهای پنهان اقدام به تاسیس موسسه خیریه شجره طیبه (ویژه نخبگان علمی) در شهر هنر و گنبد‌های فیروزه‌ای کنند. با توجه به شرایط حاکم بر کشور در عرصه‌ی علم، دانش و نخبه پروری همچنین نیاز به رشد، شکوفائی و خودکفائی در عرصه‌های گوناگون و استفاده از تمامی‌ پتانسیل‌های موجود است. این موسسه به عنون خیریه‌ی منحصر به فرد در این خصوص توانسته است نقش ارزنده‌ای را ایفا کند و با ایجاد شعبات ۱۷ گانه در شهرستان‌های نجف آباد، خمینی شهر، شهرضا، شاهین شهر، فلاورجان، مبارکه، فریدن، فریدونشهر، چادگان، باغ بهادران، پیربکران، بوئین میاندشت، کاشان، گلپایگان، تیران و کرون، خوانسار، آران و بیدگل در راستای تحقق این هدف والا گام بردارد. امید است با استعانت از خداوند متعال و یاری تمام خیراندیشان که در این عرصه ایفای نقش می‌کنند، شاهد شکوفائی استعداد‌های پنهان بیشتری در میهن عزیزمان باشیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

خیریه شجره طیبه (ویژه نخبگان علمی)

وجود استعداد های درخشان در خانواده های بی بضاعت ، سنت حسنه انفاق و نیکوکاری در کشورعزیزمان وعدم وجود پایگاهی جهت شناسایی،حمایت و شکوفایی این استعداد ها باعث گردید جمعی از دانش دوستان و خیرین در سال ۸۳ با هدف نخبه پروری از این استعدادهای پنهان اقدام به تاسیس موسسه خیریه شجره طیبه (ویژه نخبگان علمی)در شهرهنر و گنبد های فیروزه ای نمودند و با توجه به شرایط حاکم بر کشور در عرصه علم ،دانش و نخبه پروری همچنین نیاز به رشد ، شکوفائی و خودکفائی در عرصه های گوناگون و استفاده از تمامی پتانسیلهای موجود ،این موسسه به عنون خیریه منحصر به فرد در این خصوص در کشور،توانسته است نقش ارزنده ای را ایفا نماید و با ایجاد شعبات ۱۲ گانه در شهرستان های نجف آباد ، خمینی شهر،شاهین شهر ،شهرضا ،فلاورجان ،مبارکه ،لنجان ،چادگان ،فریدن ،بوئین میاندشت ،فریدونشهر ،پیربکران در راستای تحقق این هدف والا گام بردارد . امید است با استعانت از خداوند متعال و یاری تمام خیراندیشان که در این عرصه ایفای نقش نموده و خواهند نمود ،شاهد شکوفائی استعداد های پنهان بیشتری در میهن عزیزمان باشیم .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]