اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961030277436860

چگونه پروژه هایمان را به صورت آنلاین برون سپاری کنیم؟

کد: 13961030277436860

https://goo.gl/mcpyXX

، مشهد , (اخبار رسمی): اگر به یک متخصص برای طراحی لوگوی خاص، نظافت یا باغبانی نیاز دارید می‌توانید با استفاده از برون سپاری پروژه به بخش عظیمی از استعدادها دست پیدا کنید و با استفاده از نظراتی که در مورد پروژه‌های قبلی فریلنسر ثبت شده به سرعت فریلنسرها را مقایسه کنید.

چگونه  پروژه هایمان را به صورت آنلاین برون سپاری کنیم؟
برون سپاری آنلاین

مفهوم تقریباً تازه‌ی برون سپاری آنلاین روز به روز توسط صاحبان مشاغل خرد بیشتر درک می‌شود و بخش صنعت نیروی انسانی را تحت تأثیر قرار داده و در حال حاضر این بخش کاری شاهد پیشرفت زیادی است

مفهوم تازه‌ی برون سپاری آنلاین توسط صاحبان کسب و کارهای خرد روز به روز بیشتر درک می‌شود و همه این سؤال را در ذهن دارند که «چگونه از برون سپاری آنلاین برای پیشبرد کارهایمان استفاده کنیم؟»

مفهوم تقریباً تازه‌ی برون سپاری آنلاین روز به روز توسط صاحبان مشاغل خرد بیشتر درک می‌شود و بخش صنعت نیروی انسانی را تحت تأثیر قرار داده و در حال حاضر این بخش کاری شاهد پیشرفت زیادی است.

به مدت چندین سال است که از کانال‌های ارتباطی مختلفی همچون تخته اعلانات (notice boards)، روزنامه‌ها و حتی کانال‌های رده بندی شده استفاده می‌کنیم. موج جدید برون سپاری آنلاین که به راه افتاده است توسط استارت آپ‌هایی مثل ParsFreelancer ، Airtasker، Freelancer و 99Designs رهبری می‌شود ومدل برون‌سپاری موجود را ارتقا داده و تبدیل به مکانی کرده است که به طور سریع تر، مؤثرتر و آسان‌تر می‌توان به یک باره بهترین فرد را برای پروژه مدنظر انتخاب کرد.

اما چرا استفاده از سرویس برون سپاری آنلاین خوب است؟

چندین دلیل وجود دارد که باعث می‌شود برون سپاری آنلاین برای پیشرفت کسب و کارهای کوچک به یک باید تبدیل شود:

1. پول:

هزینه ی استخدام و اخراج افراد، به ویژه در مؤسسات کاریابی موقت، زیاد شده است. برون سپاری آنلاین بسیار کم هزینه‌تر است؛ چرا که بیشترین پولی را که پرداخت می‌کنید فریلنسر دریافت می‌کند.

2. زمان:

در حالت معمولی باید یک آگهی منتشر یا پست کنید، صبر کنید تا جواب دهند و با داوطلبان مصاحبه کنید تا بتوانید پروژه را به آن‌ها بسپارید؛ اما تجارت شما به گونه‌ای نیست که بتوانید این همه زمان صرف کنید. در عوض می‌توانید با برون سپاری پروژه طی چند ساعت یک آگهی پست کنید، یک فریلنسر انتخاب کنید و پروژه‌تان را به انجام برسانید.

3. مهارت:

اگر به یک متخصص برای طراحی لوگوی خاص، نظافت یا باغبانی نیاز دارید، می‌توانید با استفاده از برون سپاری پروژه به بخش عظیمی‌ از استعدادها دست پیدا کنید و با استفاده از نظراتی که در مورد پروژه‌های قبلی فریلنسر ثبت شده به سرعت فریلنسرها را مقایسه کنید.

شاید این فکر به ذهنتان خطور کند که «خب، این نظریه ی خیلی خوبیه؛ اما فقط نظری است؛ چطور می‌تونم از برون سپاری آنلاین عملاً  استفاده کنم؟»

به مثال‌های زیر توجه کنید:

برون سپاری بین المللی (مثلاً Parsfl،99Designs، Freelancer، Fiverr)

شاید قدیمی‌ترین شیوه‌ی برون سپاری، بازار بین المللی برای انجام پروژه‌های «مجازی» مثل طراحی لوگو یا دیگر پروژه‌ها باشد. این نوع پروژه‌ها را می‌توانید کاملاً به صورت دورکاری و توسط کسانی به انجام برسانید که شاید در هند، چین یا هرجای دیگراین کره خاکی باشند. (یعنی می‌توانید از افرادی استفاده کنید که در پهنه‌ی جهان و در کشورهای دیگر هستند در صورتی که اگر بخواهید به صورت معمول آگهی ثبت کنید تنها انتخاب شما افرادی خواهند بود که در داخل کشور یا شهر شما زندگی می‌کنند.)

برون سپاری محلی (مثلاً Parsfl،Airtasker، Zaarly و TaskRabbit)

از آنجایی که اینترنت در زندگی روزمره ما وارد شده امکان ارائه ی سرویس روز به روز مهم تر می‌شود. تجارت‌های خرد با استفاده از تکنولوژی مکانی که در اغلب دستگاه‌ها و سایت‌هایی همچون Airtasker (‌در استرالیا) و TaskRabbit یا Zaarly (در آمریکا) وجود دارد؛ می‌توانند با «انجام دهندگان وظایف» یا همان فریلنسرها در موقعیت جغرافیایی نزدیک به خود متصل شوند.

این نوع از برون سپاری «محلی» به ویژه برای کارهایی که نیاز به حضور فیزیکی در محل دارند مثل نظافت منزل یا شستن خودرو (در محل زندگی کارفرما) یا تحویل سریع بسته در محل مناسب است.

برون سپاری آنلاین داخل کشور (مثلاً Parsfl،Airtasker، Zaarly و TaskRabbit)

اگر چه  سایت‌های برون سپاری بین المللی به تجارت‌های خرد در انجام وظایف مجازی کمک شایانی کرده است؛ اما برون سپاری یک وظیفه به شخصی که در کشوری دیگر زندگی می‌کند، چالش‌های خاص خود را دارد؛ چرا که مسائل مرتبط با زبان، فرهنگ و تفاوت ساعت مشکلاتی را به وجود می‌آورد. در نتیجه در سایت پارس فریلنسر  شاهد برون سپاری وظایفی هستیم که به صورت مجازی یا با تلفن توسط کسانی  انجام می‌شوند که در ایران یا در شهر کارفرما زندگی می‌کنند.

طبیعتِ هر تکنولوژیِ تجاریِ جدید است که برای حداکثر بهره وری از آن نیاز به زمان وجود دارد پس صبور باشید، تکنولوژی برون سپاری آنلاین روز به روز در حال بهبود و پیشرفت است تا زندگی را برای شما راحت تر از آنچه اکنون است کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پارس فریلنسر

پارس فریلنسر بستری برای کارفرمایان (مشتریان) فراهم کرده است تا از طریق آن و با کمک فریلنسرها و پیمانکاران بتوانند پروژه‌ها و کارهای خود را به آسانی و حتی از راه دور انجام دهند. کار و انجام پروژه به صورت آنلاین مزایای فوق العاده زیادی را برای طرفین دارد و می‌تواند هزینه های جانبی برای عقد قرارداد،اتلاف وقت در ترافیک و … را کاهش دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]