کد: 13961101277588181

به همت واحد آموزش شرکت رهپویان 7 و در روز پنجشنبه 28 دی ماه برگزار شد:

دوره آموزشی توسعه مهارت های ارتباطی با مدل جهانی DISC

کد: 13961101277588181

https://goo.gl/TgYjMM

، تهران، (اخبار رسمی): دوره آموزشی توسعه مهارت های ارتباطی با مدل جهانی DISC  با حضور علاقمندان به مباحث توسعه فردی در تاریخ روز پنجشنبه 28 دیماه برگزار شد.

دوره آموزشی توسعه مهارت های ارتباطی با مدل جهانی DISC برگزار می‌شود
برگزاری کارگاه DISC توسط شرکت رهپویان 7

کارگاه آموزشی توسعه مهارت‌های ارتباطی با مدل DISC توسط شرکت رهپویان 7 برگزار شد

به گزارش روابط عمومی‌شرکت رهپویان 7، دوره‌ی آموزشی توسعه‌ی مهارت‌های ارتباطی با مدل جهانی DISC با حضور علاقمندان به مباحث توسعه فردی در تاریخ 28 دیماه در روز پنجشنبه  به میزبانی مرکز آموزش‌های رسانه‌های خبری توسط این شرکت برگزار شد.

سرکار خانم نوشین منوچهری، رییس هیت مدیره  شرکت رهپویان 7 هدف از برگزاری این دوره را ارتقای مهارت‌های ارتباطی مدیران و صاحبان کسب و کار  بیان کرده  و گفت: به دنبال آن هستیم تا با ایجاد بسترهای مناسب در راستای ارتقا کیفیت مدیران ارشد و صاحبان کسب و کار، بستر پیشرفت هرچه بهتر و بیشتر این عزیزان را در کشورمان فراهم شود.

او به برنامه‌های آتی مجموعه اشاره و تشریح کرد: شرکت رهپویان 7 در هر ماه کارگاه‌های آموزشی متفاوت با شرایط اختصاصی در زمینه‌های مختلف مدیریت کسب و کار را برگزار خواهد کرد.

گفتنی است این کارگاه آموزشی با حضور 18 نفر از علاقمندان برگزار شد. 

### پایان خبر رسمی

درباره منتشر کننده:

رهپویان 7

ارایه خدمات مشاوره ای و آموزشی به مجموعه کسب وکارهای سطح کشور ماموریت گروه رهپویان 7 تولید و ارایه محصولات مشاوره ای و آموزشی و برگزاری جلسات آموزشی و مشاوره ای در زمینه بازاریابی و فروش و بحث های مدیریتی این فرایند و همچنین فراهم کردن و آموزش دادن ابزارها و نیروهای مورد نیاز آن می باشد .در این راه ارزشهایی را انتخاب و به آن معتقد و پایدار خواهیم بود .

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.