کد: 13961107278816679

علیرضا جهانبخش سفیر برند شامپوی کلییر شد

کد: 13961107278816679

https://goo.gl/Q73JNH

، تهران ، (اخبار رسمی): علیرضا جهانبخش، بازیکن حرفه‌ای تیم ملی فوتبال ایران، سفیر برند شامپوی کلییر شد.

علیرضا جهانبخش سفیر برند شامپوی کلییر شد
علیرضا جهانبخش

شامپوی کلییر با شعار «دلیلی برای پنهان شدن نیست» که اعتماد به نفس ناشی از عدم شوره سر را خاطر نشان می‌کند، شرایط را فراهم می‌کند تا با ظاهری بی نقص همه جا ظاهر شوید

جهانبخش که در حال حاضر در هلند بازی می‌کند و عنوان سومین لژیونر برتر قاره‌ی آسیا را به خود اختصاص داده است، به عنوان چهره‌ی ایران شامپوی ضد شوره‌ی کلییر با شرکت یونیلیور همکاری خواهد کرد.

کریستیانو رونالدو از سال 2009 میلادی سفیر برند شامپوی کلییر مردانه در سراسر جهان بوده است. به عنوان بخشی از استراتژی برند، کلییر همواره سعی دارد که در کنار رونالدو به عنوان چهره جهانی خود،  روابط خود را با مخاطبان هر کشور از طریق همکاری با چهره‌های محبوب ملی تحکیم کند. انتخاب جهانبخش به عنوان سفیر برند کلییر در ایران، با رای قاطع مصرف‌کنندگان ایرانی در یک نظر سنجی عمومی صورت گرفت؛ چرا که آنان بر این باورند که شخصیت مبارزه طلب و تاثیر‌گذار این بازیکن، به خوبی با شخصیت شکست ناپذیر برند کلییر همخوانی دارد.

شامپوی کلییر با شعار «دلیلی برای پنهان شدن نیست» که اعتماد به نفس ناشی از عدم شوره‌ی سر را خاطر نشان می‌کند، شرایط را فراهم می‌کند تا با ظاهری بی‌نقص همه جا ظاهر شوید، اجازه دهید دنیا آن طور که می‌خواهد درباره‌ شما بیندیشد و شما با اعتماد به نفس خود،  قضاوت و پیش‌داوری دیگران را به مبارزه بطلبید.

جهانبخش در این خصوص اظهار کرد: «داشتن موی خوش حالت و بی‌نقص همواره برای من اهمیت زیادی داشته و من همیشه از کلییر استفاده می‌کنم؛ چون نه تنها با کلییر نگرانی درباره‌ی شوره و پوست سرم ندارم؛ بلکه به من کمک می‌کند در هر حالتی، چه در زمین فوتبال و چه خارج از آن، موهایی بدون نقص داشته باشم و اعتماد به نفسم را حفظ کنم.» 

جهانبخش در پایان اضافه کرد: «من همیشه می‌خواهم که بهترین انتخاب را داشته باشم و شامپوی مردانه شماره‌ی 1 جهان، یکی از همان انتخاب‌ها است.»

### پایان خبر رسمی

درباره منتشر کننده:

مات

کانون بازاریابی و ارتباطات مات، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد. مات با بهره گیری از تیم های حرفه ای و خلاق و ایجاد ارزش افزوده برای کسب و کارها از طریق دنبال کردن روندهای جدید و فناوری های مدرن بازاریابی و ارتباطات، بهترین خدمات این حوزه را در اختیار صاحبان برند قرار می دهد. این کانون با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان نهایی، راه حلی یکپارچه و جامع را برای پاسخگویی به خواسته های بازارهای داخلی و خارجی فراهم می سازد.

منتشر شده در سرویس های:

تازه‌های ورزش | سلامت و زیبایی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.