کد: 13961109279187577

مینی کوادکوپتر بدون دوربین سایما مدل X22 (بدون دوربین)

نقد و بررسی کوادکوپتر X22

کد: 13961109279187577

https://goo.gl/tySS8q

، تهران , (اخبار رسمی): کوادکوپتر X22 انتخابی مناسب برای کسانی است که می‌خواهند علاوه بر پرواز در منزل، در فضای باز نیز از آن استفاده کنند. پرواز بسیار نرم و بی صدای این کوادکوپتر، آن را به محصولی جذاب برای خانواده‌هایی که فرزندان آنها در منزل نسبت به پرواز کوادکوپتر اقدام می‌کنند، کرده است.

نقد و بررسی کوادکوپتر X22
نقد و بررسی کوادکوپتر X22

لذت پرواز ، چیزی است که طرفداران بسیاری دارد. پرواز دادن یک پرنده شخصی نیز لذتی وصف ناپذیر دارد. اگر علاقمند به پرواز هستید و یا از سرگرمی‌های عادی خسته شده‌اید کوادکوپتر را تجربه کنید.

مینی کوادکوپتر جدید سایما مدل X22 (بدون دوربین)

لذت پرواز، چیزی است که طرفداران بسیاری دارد. پرواز دادن یک پرنده شخصی نیز لذتی وصف ناپذیر دارد. اگر علاقمند به پرواز هستید و یا از سرگرمی‌های عادی خسته شده‌اید، کوادکوپتر‌های سایما گزینه‌ی خوبی برای امتحان هستند.

کوادکوپتر X22 سایما پس از موفقیت مدل دوربین‌دار آن که کوادکوپتر X22W است، توسط کمپانی سایما تولید شد، تا کسانی که نیازی به استفاده از دوربین ندارند، بتوانند با هزینه‌ی کمتری نسبت به خرید این محصول اقدام کنند.

مشخصات این کوادکوپتر

  • باتری ۳.۷ ولت ۴۰۰ میلی آمپر ساعت
  • زمان شارژ شدن : ۹۰ دقیقه
  • زمان پرواز : ۶ تا ۸ دقیقه
  • برد کوادکوپتر : حدود ۸۰ متر
  • سایز : ۱.۴۲ در ۱۴.۲ سانتی متر

ساختار بدنه و طراحی

کوادکوپتر X22 از طراحی بسیار زیبا و مدرن (new face) کمپانی سایما بهره می‌برد. این کوادکوپتر علاوه بر سایز به نسبت کوچک آن که باعث کاهش صدمات ناشی از برخوردهای ناخواسته شده است، دارای متریالی از پلاستیک فشرده در عین حال منعطف است تا خیالتان از برخوردهای ناخواسته راحت باشد.

ژیروسکوپ ۶ محوره (GYRO)

کلیه‌ی کوادکوپتر‌های سایما به سنسور ژیروسکوپ شش محوره یا همان (جایرو) مجهز شده‌اند تا با استفاده از آن نگران خم شدن و حفظ تعادل پرنده خود نباشید. به کمک این سنسور، کنترل کوادکوپتر‌ها بسیار ساده‌تر از هلیکوپتر‌ها شده است. طوری که حداکثر در ۳ دقیقه در کنترل آن مهارت پیدا خواهید کرد.

تنظیم ارتفاع خودکار

به کمک سنسور بارومتر تعبیه شده در این کوادکوپتر، تنظیم ارتفاع خودکار جزئی از امکانات کوادکوپتر X22 شده است. هرچه سنسورها در کوادکوپتر بیشتر باشند، کنترل آن ساده‌تر خواهد بود. کافی‌ است شما دستتان را از روی جوی استیک مربوط به گاز بردارید. کوادکوپتر معلق خواهد ماند.

قابلیت جدید تیک آف و لندینگ خودکار

به کمک این قابلیت جدید با زدن یک دکمه کوادکوپتر شروع به پرواز خواهد کرد و در ارتفاع یک متری معلق خواهد ماند و با زدن همان دکمه هرجایی که باشد، فرودی نرم خواهد کرد و خاموش خواهد شد.

باتری ماژولار و شارژر جدید

باتری این کوادکوپتر جدید و کشویی است و دردسر‌های تعویض آن و شارژ آن را دیگر نخواهید داشت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه ایران سایما

خرید کوادکوپتر ارزان از فروشگاه اینترنتی کوادکوپتر ایران سایما

منتشر شده در سرویس:

سرگرمی و تفریح

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.