کد: 13961114279708181

کارگاه تبلیغات هوشمند و تدوین کمپین تبلیغاتی پنجشنبه 12 بهمن برگزارش شد

کد: 13961114279708181

https://goo.gl/P4EEtr

، تهران ، (اخبار رسمی): کارگاه آموزشی تبلیغات هوشمند و تدوین کمپین تبلیغاتی روز پنجشنبه 12 بهمن بآغاز به کار کرد و با حضور علاقمندان به حوزه مارکتینگ و تبلیغات برگزار شد.

کارگاه تبلیغات هوشمند و تدوین کمپین تبلیغاتی  پنجشنبه 12 بهمن برگزارش شد
کارگاه تبلیغات هوشمند و تدوین کمپین تبلیغاتی پنجشنبه 12 بهمن برگزارش شد

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت رهپویان 7  مطابق با برنامه‌ریزی انجام شده، کارگاه آموزشی تبلیغات هوشمند و تدوین کمپین تبلیغاتی پنجشنبه 12 بهمن 1396  در مرکز آموزشی رسانه‌های خبری برگزار شد.

در این کارگاه مباحث مهم در تبلیغات و همچنین تدوین  کمپین تبلیغاتی به صورت تئوری و عملی مورد بررسی قرار گرفت. طبق اعلام سرکار خانم نوشین منوچهری، رییس هیئت مدیره رهپویان 7 این شرکت هر ماهه اقدام به برگزاری کارگاه‌های تخصصی با شرایط ویژه می‌کند که  علاقمندان می‌توانند با مراجعه به کانال‌های ارتباطی شرکت از زمان و موضوع برگزاری آنها مطلع شوند.

وی اضافه کرد که آخرین کارگاه برنامه‌ریزی شده برای سال 1396 در 4 اسفند با موضوع  گیمیفیکیشن است و علاقمندان می توانند با مراجعه به لینک زیر اقدام به ثبت نام کنند:

https://evnd.co/Gzqtc

### پایان خبر رسمی

درباره منتشر کننده:

رهپویان 7

ارایه خدمات مشاوره ای و آموزشی به مجموعه کسب وکارهای سطح کشور ماموریت گروه رهپویان 7 تولید و ارایه محصولات مشاوره ای و آموزشی و برگزاری جلسات آموزشی و مشاوره ای در زمینه بازاریابی و فروش و بحث های مدیریتی این فرایند و همچنین فراهم کردن و آموزش دادن ابزارها و نیروهای مورد نیاز آن می باشد .در این راه ارزشهایی را انتخاب و به آن معتقد و پایدار خواهیم بود .

منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | تبلیغات و روابط عمومی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.