اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961120281267164

بررسی ادکلن مردانه کرید اونتوس (Creed Aventus) و نمونه های مشابه از آغاز

کد: 13961120281267164

https://goo.gl/y8dWob

، تهران , (اخبار رسمی): کرید اونتوس از بدو ورود بازار جهانی شد. اونتوس ۲۰۱۱ با رایحه خیره کننده و پخش و ماندگاری فوق العاده به سرعت محبوب عطرپوشان ایرانی شد. کرید اونتوس مردانه قطعا بزرگترین موفقیت تجاری کرید از آغاز تا کنون بوده است و آنچه که در بازار ایران دیده می‌شود فروش ده‌ها برابری نسبت به سایر محصولات کرید است.

ادکلن مردانه کرید اونتوس-Creed Aventus- از آغاز تا کنون و مشابه های آن
در سال ۲۰۱۰ و همزمان با جشن ۲۵۰ سالگی خانه عطر سلطنتی کرید و افتتاح فروشگاه کرید منهتن معرفی شد.

کرید اونتوس در عین شادابی و نشاط و وقار خویش، روح دراماتیک در هم آمیخته از جنگ و صلح را با بهره گرفتن از زندگی امپراطور ناپلئون به زیبایی هر چه تمام‌تر در قالبی سلطنتی و کاملا پادشاهانه نشان داده است

کرید اونتوس مردانه(Creed Aventus) در سال ۲۰۱۰ و همزمان با جشن ۲۵۰ سالگی خانه عطر سلطنتی کرید و افتتاح فروشگاه کرید منهتن معرفی شد. نیویورک تایمز از آن به عنوان مسحور کننده یاد کرد.

کرید اونتوس (Creed Aventus) در عین شادابی و نشاط و وقار و ابهت خویش روح دراماتیک در هم آمیخته از جنگ و صلح را با بهره گرفتن از زندگی امپراطور ناپلئون به زیبایی هر چه تمامتر در قالبی سلطنتی و کاملا پادشاهانه نشان داده است. تضاد و پارادوکس عجیب و غریب درون این شیشه جادویی همگان را به سمت خویش می‌کشد تا به همه نشان دهد چه قدرت خیره کننده‌ای را با خود به یدک می‌کشد. نشان اسب سرکش و سوار آن سمبل افسار گسیختگی ناپلون بناپارت است که بر روی شیشه و جعبه آن به خوبی نمایان است.

تا سال ۲۰۱۳ و قبل از سخت گیری‌های سازمان بهداشت جهانی تقریبا کیفیت کرید ثابت ماند؛ البته تولیدات اولیه کمی‌ چوبی‌تر بودند. مشخصه ظاهری تولیدات اولیه والف بلند بود. کیفیت شیشه ها نیز بهتر بود و مایع درون شیشه کمی‌ غلیظ تر و پر رنگ تر بود. از سال ۲۰۱۴ به بعد تغییرات زیادی در کیفیت این ادکلن مردانه مشاهد شد.

در سال ۲۰۱۵ افت کیفیت به قدری بود که داد همگی بلند شد. پخش و ماندگاری به شدت افت کرده بود و تغییر رایحه نیز توسط مصرف کنندگان قبلی به راحتی قابل تشخیص بود.

درسال ۲۰۱۶ کرید سعی کرد تا کیفیت را دوباره احیا کند؛ زیرا روند فروش جالب نبود. از طرفی رقیبان مشابه‌های خوب با قیمت بسیار نازل‌تر روانه بازار کرده بودند، حدود یک دهم قیمت کرید اونتوسCreed Aventus مردانه. در حال حاضر اونتوس مردانه قیمتی حدود یک میلیون تومان دارد و بهترین مشابه ها با در نظر گرفتن قیمت و شباهت رایحه و کیفیت ظاهری بدین ترتیب است:

۱- کلاب دی نایت اینتنس از آرماف: شباهت رایحه بسیار بالا و پخش و ماندگاری مناسب این محصول واقعا عالی است. تولیدات اولیه کمی‌ بهتر بودند و تنها ایراد این محصول به نظر من کیفیت پایین طراحی شیشه و کیفیت پایین شیشه و جعبه این محصول است. قیمت حدودا ۱۳۰ هزار تومان است.

عطر ادکلن آرماف کلاب د نویت اینتنس Armaf Club de Nuit Intense

۲-سوپر میسی نقره ای از افنان: شباهت رایحه قابل قبول است و کیفیت شیشه و بسته بندی بسیار خوب است.قیمت حدودا ۱۸۰ هزار تومان است.

عطر ادکلن افنان سوپر میسی-سوپر ماسی نقره‌ای Afnan supremacy

۳- ادکلن ماین از مارک جوزف: شباهت رایحه ۵ از ۱۰ و کیفیت ظاهری خوب.قیمت حدودا ۱۳۰ هزار تومان است.

عطر ادکلن مارک جوزف ماین پورهوم Marc Joseph Mine pour homme

۴–ریو اویتوس از ریو: شباهت رایحه ۶ از ۱۰ و کیفیت شیشه و جعبه متوسط است. بوی زننده آن باعث سرفه می‌شود و به نظر بنده محتویات کاملا شیمیایی است و کیفیت پایینی دارد. قیمت حدودا ۱۰۰ هزار تومان است.

عطر ریو اویتوس و ادکلن ریو اونتوس Rio Avaitus

۵-مانسرا سدرات بویز: شباهت رایحه ۶ از ۱۰ و کیفیت شیشه و بسته بندی عالی است. رایحه اولیه آن کمی‌ لیمویی‌تر است. قیمت حدود ۳۰۰ هزار تومان است.

عطر ادکلن مانسرا سدرات بویز  Mancera Cedrat Boise

۶- رویال وینتیج از میکالف: شباهت رایحه ۸ از ۱۰ و کیفیت شیشه و جعبه عالی است .قیمت حدود ۴۵۰ هزار تومان است.

عطر ادکلن ام میکالف رویال وینتیج M. Micallef Royal Vintage

در پایان اگر بخواهم یکی از محصولات را انتخاب کنم قطعا کلاب دی نایت اینتنس است و بعد از آن سوپر میسی نقره‌ای را توصیه می‌کنم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

لیلیوم

فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن لیلیوم به عنوان مرجع تخصصی قیمت و خرید عطر و ادکلن و اولین و معتبرترین و با سابقه ترین فروشگاه اینترنتی عطر و دارای اینماد دوستاره از وزارت صنعت با استفاده از تجربیات ۳۰ ساله و با هدف تسهیل در خرید انواع عطر و ادکلن اصل و اورجینال مردانه و زنانه با بهترین قیمت در سطح کشور کار خود را آغاز کرده است. در این فروشگاه فقط عطر و ادکلن اصلی از برندهای معتبر به فروش میرسد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

سلامت و زیبایی | مد و لباس