کد: 13961122281647577

نقد و بررسی کوادکوپتر جدید سایما مدل X25 Pro

نقد و بررسی کوادکوپتر جدید سایما مدل X25 Pro

کد: 13961122281647577

https://goo.gl/zufgfQ

، تهران ، (اخبار رسمی): کوادکوپتر X25PRO، با توجه به توضیحات و بررسی‌های ما پتانسیل تبدیل شدن به پر طرفدارترین و پر فروش‌ترین کوادکوپتر در هم رده‌های قیمتی خود را دارد. این کوادکوپتر علاوه بر داشتن ماژول GPS، قابلیت‌های جدیدی را یدک می‌کشد که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

کوادکوپتر X25 pro
جدید ترین کوادکوپتر سایما با داشتن ماژول GPS و بازگشت به خانه (syma X25 PRO)

کمپانی سایما به تازگی به سمت عرضه کوادکوپتر‌های حرفه‌ای روی آورده است که قابلیت‌های بسیار بالایی دارند و از سنسورهای بیشتری بهره می‌برند

کمپانی سایما به تازگی به سمت عرضه کوادکوپتر‌های حرفه‌ای روی آورده است که قابلیت‌های بسیار بالایی دارند و از سنسورهای بیشتری بهره می‌برند.

محصول جدید این کمپانی، کوادکوپتر X25 PRO است که با توجه به توضیحات و بررسی‌های ما پتانسیل تبدیل شدن به پرطرفدارترین و پرفروش‌ترین کوادکوپتر در هم رده‌های قیمتی خود را دارد. این کوادکوپتر علاوه بر داشتن ماژول GPS و به تبع آن داشتن قابلیت بازگشت به خانه، قابلیت جدیدی را یدک می‌کشد و آن قابلیت تعقیب سوژه است.

GPS یا ماژول تعیین کننده مختصات جغرافیایی

زمانی که شما در خارج از منزل اقدام به پرواز کواد کوپتر می‌کنید، با اتصال به ماهواره‌های مکان یابی موسوم به GPS، از قابلیت تنظیم ارتفاع دقیق‌تر، قابلیت بازگشت به خانه و قابلیت نجات بهره خواهید برد. دوربین با قابلیت ارسال زنده تصاویر (FPV) و یک قابلیت بسیار ویژه این کواد کوپتر با داشتن دوربین HD مجهز به ماژول FPV علاوه بر ضبط تصاویر بر روی رم، قابلیت ارسال همزمان تصاویر را بر روی تلفن همراه شما دارد تا بتوانید در حین فیلم‌برداری یا عکاسی، به صورت زنده نیز آن را مشاهده کنید.

قابلیت بسیار ویژه این دوربین، مجهز شدن به گیمبال تک محوره است که بوسیله آن شما می‌توانید از روی زمین، دوربین کوادکوپتر را با زاویه ۹۰ درجه حرکت دهید.

نرم افزار جدید Syma Fly مخصوص کوادکوپتر‌های نسل جدید سایما

با اسکن QR Code‌های روی جعبه، نرم افزار جدید سایما که Syma Fly نام دارد بر روی تلفن همراه شما نصب خواهد شد. این نرم افزار قابلیت‌های بسیار بالایی دارد که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

قابلیت حرکت دور سوژه

در هر جایی که خواستید می‌توانید با زدن دکمه GO بر روی نرم افزار، کوادکوپتر را دور سوژه به حرکت در بیاورید و با این سامانه، فیلمی‌ بسیار ویژه تهیه کنید.

قابلیت دنبال کردن سوژه

قابلیت جدید و منحصر به فرد کواد کوپتر X25PRO، قابلیت دنبال کردن سوژه است که با کمک گرفتن از هوش مصنوعی، پرنده شما سوژه را دنبال خواهد کرد و از آن فیلمبرداری خواهد کرد. این قابلیت قبلا تنها در محصولات کمپانی DJI مانند فانتوم ۴ پرو وجود داشت.

GUIDED FLIGHT یا مسیردهی از روی نقشه

در محل‌هایی که نقشه گوگل در آنها وجود دارد، می‌توانید با کلیک کردن بر روی هدف‌ها در نقشه کوادکوپتر را به آن هدف‌ها هدایت کنید.

قابلیت کنتر از طریق موبایل

در مواردی که رادیوکنترل همراه شما نیست، می‌توانید از طریق تلفن همراه خود، آن را کنترل کنید.

توجه : در زمان کنترل از طریق موبایل برد کوادکوپتر کاه می‌یابد.

قابلیت مسیردهی پرواز از طریق نرم افزار

مسیر حرکت کوادکوپتر را بر روی صفحه موبایل خودتان ترسیم کنید. کواد کوپتر بر روی همان مسیر حرکت خواهد کرد.

تنظیم ارتفاع خودکار

با استفاده از سنسور قدرتمند بارومتر، این کوادکوپتر می‌تواند در هوا معلق بماند بدون اینکه نیاز به کنترل شما داشته باشد، کافی است شما جوی استیک سمت چپ را رها کنید تا کوادکوپتر در هر ارتفاعی که هست، معلق شود. در مدل X25PRO ماژول GPS نیز به کمک سنسور بارومتر آمده تا در فضای باز از تنظیم ارتفاع دقیق‌تری بهره ببرید.

هدلس مد

به کمک قابلیت هدلس مد دیگر نگران گم کردن HEAD دستگاه نیستید و به راحتی می‌توانید کوادکوپتر خود را در تمام جهات حرکت دهید.

تیک آف و لندینگ خودکار

با فشردن یک کلید، کوادکوپتر شما از روی زمین و حالت خاموش بودن،  روشن شده و به ارتفاع ۱.۵ متری خواهد آمد و معلق خواهد ماند.

در هر جایی نیز با فشردن همان کلید، کوادکوپتر به زمین خواهد نشست و خاموش خواهد شد.

این قابلیت یکی از دغدغه‌های کاربران را که فرود سخت کوادکوپتر‌ها بوده، حل کرده است.

جنس بدنه ABS و بسیار مقاوم + سایز

این کواد کوپتر در سایز ۳۷.۵ سانتی متر در ۳۷.۵ سانتی متر تولید شده است که سایزی مناسب برای پرواز در فضای باز است. جنس بدنه آن از پلاستیک فشرده ABS  و قابل انعطاف مقاوم است تا نگرانی از شکستن آن نداشته باشید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه ایران سایما

خرید کوادکوپتر ارزان از فروشگاه اینترنتی کوادکوپتر ایران سایما

منتشر شده در سرویس:

سرگرمی و تفریح

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.