اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961130283247285

ربات آگهی املاک؛

اولین ربات آگهی املاک در ایران-خدمتی نوین از سایما

کد: 13961130283247285

https://goo.gl/E8Bqs6

، تهران , (اخبار رسمی): محبوبیت اپلیکیشن پیام رسان تلگرام در بین ایرانیان در چند سال اخیر زندگی روزمره مردم و کسب و کار آنها را تحت شعاع قرار داده است. ایران جزء کشورهایی است که بیشترین کاربران تلگرام را دارد.

اولین ربات آگهی املاک در ایران-خدمتی نوین از سایما
اولین ربات آگهی املاک در ایران-خدمتی نوین از سایما

حاصل تلاش این گروه ربات تخصصی ثبت ملک، ثبت تقاضای ملک، جستجوی ملک با نام "@agahiamlakbot" است که با پشتوانه نرم‌افزار سایما خدمت نوینی را برای مالکان، متقاضیان و مشاوران املاک کشور فراهم کرده است

با نگاهی به گذشته کوتاه تلگرام، و افزایش قابلیت‌های آن متوجه می‌شویم در هر دوره یکی از امکانات جدید آن مورد استقبال بیشتر کاربران قرار گرفته است. امکاناتی نظیر، گروه‌ها، سوپر گروه‌ها، کانال‌ها و لینک ربات‌های تلگرامی تجلی دیگر از قدرت تلگرام است که به ویژه برای فعالیت‌های تخصصی نظیر مراکز آموزشی جهت اطلاعیه دوره‌ها و ثبت‌نام، حوزه تبلیغات جهت انتشار آگهی‌ها در سایت‌ها و کانال‌های مربوط، زمینه معاملات ملک جهت انتشار آگهی‌های ملکی و ... بسیار پرکاربرد است. برخی مزایای استفاده از روبات:

  • ارتباط خودکار با مخاطب
  • برنامه نویسی آسان ربات
  • ارتباط با وب سرویس‌ها جهت اتصال به سایت‌های اینترنتی
  • و...

مدیران شرکت توسعه و داده‌پردازی زیما صنعت (مجری سایت تخصصی صنعت ساختمان، عمران و معماری زیماکالا و نرم‌افزار تحت وب مشاوران املاک سایما) با بررسی نیاز مشاوران املاک کشور برای انتشار راحت‌تر آگهی ملک‌ها و دسترسی سریع و آسان به فایل‌های ملکی از نیروهای متخصص و خلاق خود بهره گرفته‌اند و ربات «آگهی املاک» را جهت پر کردن این خلا راه‌اندازی کرده است. حاصل تلاش این گروه ربات تخصصی ثبت ملک، ثبت تقاضای ملک، جستجوی ملک با نام "@agahiamlakbot" است که با پشتوانه نرم‌افزار سایما خدمت نوینی را برای مالکان، متقاضیان و مشاوران املاک کشور فراهم کرده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت توسعه و داده پردازی زیما صنعت

وب سایت تخصصی صنعت ساختمان،عمران ومعماری زیماکالا،مجموعه ای جامع ازخدمات حوزه ساخت وساز ساختمان است که بارویکرد کاربر پسندانه سعی درارائه بهترین خدمات به کاربران مختلف می ­کند.باتوجه به گستردگی خدمات ارائه شده در بستراینترنت وپراکندگی مطالب،زیماکالا سعی کرده بطور هدفمند اطلاعات جامع و مورد نیاز فعالان حوزه ساخت و ساز و دانشجویان مرتبط را فراهم کندو از پراکندگی مطالب و سردرگمی کاربران جلوگیری کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]