اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961206284108181

کارگاه آموزشی گیمیفیکیشن برگزار شد

کارگاه آموزشی گیمیفیکیشن توسط رهپویان 7 برگزار شد

کد: 13961206284108181

https://goo.gl/sMWHJi

، تهران , (اخبار رسمی): کارگاه آموزشی گیمیفیکیشن با شرکت گروهی از علاقه‌مندان به مباحث روز در زمینه‌های مدیریت کسب و کار در چهارم اسفند 1396 در مرکز آموزشی رسانه‌های خبری توسط مهندس علی غفارهاشمی ، مدیریت عامل شرکت رهپویان 7 برگزار شد.

کارگاه آموزشی  گیمیفیکیشن توسط رهپویان 7 برگزار شد
برگزاری کارگاه آموزشی گیمیفیکیشن - رهپویان 7

گیمیفیکیشن ابزاری متفاوت و توانمند در مدیریت کسب و کار

به نقل از واحد روابط عمومی شرکت رهپویان 7 مطابق با برنامه ریزی انجام شده، کارگاه آموزشی گیمیفیکیشن با شرکت گروهی از علاقه‌مندان به مباحث روز در زمینه‌های مدیریت کسب‌و‌کار در چهارم اسفند 1396 در مرکز آموزشی رسانه‌های خبری توسط مهندس علی غفارهاشمی، مدیریت عامل شرکت رهپویان 7 برگزار شد.

گیمیفیکیشن چیست؟

گیمیفیکیشن به معنی استفاده از بازی‌ها و تفکرات بازی‌گونه در زمینه‌هایی است که ماهیت بازی ندارند و برای ایجاد تعامل و انگیزه در افراد به منظور رسیدن به اهداف خود است. به طور‌کلی گیمیفیکیشن ایده‌ای برای استفاده از بازی‌ها و تکنیک‌های بازی برای جلب توجه مخاطب است.

واژه‌ی گیمیفیکیشن در سال 2001 توسط نیک پلینگ ابداع شد اما محبوبیت خود را در سال 2010 به دست آورد. یک مثال قدیمی از گیمیفیکیشن برنامه‌ی پرواز مکرر بود (FFP) که از آن‌ها به عنوان برنامه‌های وفاداری استفاده می‌کردند. این برنامه‌های وفاداری به شکل مایل‌های پرواز مکرر بودند و به مشتریان در قبال مسافتی که با این خطوط هوایی پرواز می‌کردند امتیازهایی می‌دادند که مشتری می‌توانست درپرواز‌های بعدی آن‌ها را به بلیط تبدیل کند. تکنیک‌های گیمیفیکیشن در تلاش برای نفوذ به تمایلات طبیعی مردم مانند مسابقه، موفقیت، نوع‌دوستی، همکاری اجتماعی و بسیاری دیگر است.

کسب‌وکارهای مختلف می‌توانند از گمیفیکیشن با تغییر رفتار کاربران به نفع خود استفاده کنند. یک روش رایج گیمیفیکیشن پاداش دادن به کاربرانی است که کار مورد نظر ما را انجام می‌دهند. پاداش‌ها می‌توانند مدال یا امتیازهایی براساس تخصص و دستاوردهای کاربران باشند.

در کارگاه گیمیفیکیشن، مخاطبین علاوه بر آشنایی با مفاهیم، به اهمیت این موضوع در کسب‌و‌کار و تاثیر گیمیفیکیشن در بازاریابی آشنا می‌شوند. در پایان کارگاه به شرکت‌کنندگان گواهی بین المللی حضور در کارگاه ارایه شد.

ماموریت گروه رهپویان 7 تولید و ارایه محصولات مشاوره‌ای و آموزشی و برگزاری جلسات آموزشی و مشاوره‌ای در زمینه بازاریابی، فروش و بحث‌های مدیریتی این فرآیند و همچنین فراهم کردن و آموزش دادن ابزارها و نیروهای مورد نیاز آن است.

 تجربه حضور در کارگاه از زبان یک شرکت کننده

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

رهپویان 7

شرکت رهپویان 7 ستاره آسمان با استفاده از نیروهای متخصص و با تجربه در زمینه ارایه مشاوره و آموزشهای تخصصی مرتبط با حوزه مدیریت کسب و کار ، برگزاری کارگاههای آموزشی ، برگزاری دوره های آموزشی مجازی ، ارایه تورهای مدیریتی فعالیت دارد . بیش از 20 سال سابقه فعالیت در ایران و خارج از کشور و همچنین همکاری با مجموعه های نوین و نمایندگی مجموعه دانشگاههای مارکتینگ لندن در ایران باعث افزایش کیفیت خدمات این شرکت گردیده است

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]