اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961216286326860

ایده‌هایتان را اجرا کنید

پارس فریلنسر؛ حس انجام پروژه با طعم یک فنجان چای دبش

کد: 13961216286326860

https://goo.gl/Eks1T6

، مشهد , (اخبار رسمی): پارس فریلنسر با افتخار، یکی از وب سایت فریلنسینگ پارسی زبان است که در تمام موضوع‌های High-Level و Informatic فعالیت می‌کند و با خدمات متنوع خود کاربرانش را از هر وب‌سایت دیگری بی‌نیاز می‌سازد.

پارس فریلنسر؛ حس انجام پروژه با طعم یک فنجان چای دبش
پارس فریلنسر جامع ترین بازارکار اینترنتی است
پارس فریلنسر؛ حس انجام پروژه با طعم یک فنجان چای دبش
پروژه خود را ارسال کنید و پیشنهادات رقابتی از فریلنسرها را در عرض چند دقیقه دریافت کنید.
پارس فریلنسر؛ حس انجام پروژه با طعم یک فنجان چای دبش
از نظافت منزل تا آموزش پیانو، ما برای هر کار ، متخصص حرفه ای را به شما معرفی می کنیم.

از ویژگی‌های متمایزکننده پارس فریلنسر، این است که می‌توان نمونه کار‌های قبلی، سوابق، خدمات و سرویس‌های خود را به آسانی و رایگان در سایت بارگزاری کرد و این مزیتی مثبتی جهت رشد کسب‌و‌کار است

شاید برای همه پیش بیاید که مدت‌ها یک ایده، حسابی ذهن‌شان را مشغول کرده باشد؛ در این حال شخص فکر همه چیز را کرده و حتی مقدمات را نوشته‌اند اما نمی‌داند چطور و از کجا باید شروع کرد؟ در این نوشته راه حل این معضل به اختصار بیان می‌شود. 
مترجم،ایده پرداز، طراح، مهندس و برنامه‌نویس از جمله متخصص‌ها و تخصص‌هایی هستند که برای اجرای ایده اختراع، استارت‌آپ، تِز یا ... به وجود آنها نیاز می‌شود.

اما مطمئنا باید به شیوه‌ای بتوان با این افراد در ارتباط بود. اما مشکل اینجا است که برای جلسات بررسی سوابق و توانایی این افراد نه تنها باید وقت صرف کرد بلکه هزینه‌بر نیز خواهد بود. 

روند این معضل در شهرهای بزرگی همچون تهران، اصفهان، مشهد و ... که ترافیک همیشگی است، خیلی سخت‌تر خواهد بود.

حتی اگر در خوشبینانه‌ترین حالت بتوان شخصی را پیدا کرد این سوال که چطور مشکلاتی چون استخدام مستقیم، عقد قرارداد با شرکت‌های واسطه و ... را باید حل کرد؟

پاسخ این سوال نزد فریلنسرها است

فریلنسرها (یا آزادکارها) افراد متخصصی هستند که پس از کسب تجربه چندین و چند ساله تصمیم گرفتند برای خودشان کار کنند؛ با این تفاوت که صاحب کار بودنشان یعنی اختیار تام، تمرکز کامل و دقت بالا! به علاوه این‌که این افراد تجربه‌ای دارند که هیچ فرد تازه‌کاری امکان دستیابی به آن را ندارد. در شیوه همکاری با فریلسنرها امکان داشتن ارتباط مستقیم با آن‌ها فراهم است و به همین دلیل هم می‌توان با آن‌ها، به شیوه‌ای راحت‌تر، شرح وظایف و زمان هر پروژه را بدون هیچ چارچوب دست و پاگیر مشخص کرد. ضمنا هزینه‌ها هم دقیقا مطابق با توافق فریلنسر همانی خواهد بود که دو طرف در نظر می‌گیرند و در نتیجه هیچ فرد حقیقی یاحقوقی اجازه تعیین نرخ ندارد!
 

پارس فریلنسر کجاست؟!

پارس فریلنسر؛ حس انجام پروژه با طعم یک فنجان چای دبش

پارس فریلنسر با افتخار، یکی از وب‌سایت‌های فریلنسینگ پارسی زبان است که در تمام موضوع‌های High-Level و Informatic فعالیت می‌کند و با خدمات گسترده خود اشخاص را از هر وب‌سایت دیگری بی‌نیاز می‌کند. با عضویت در پارس فریلنسر می توان بخش‌های عمده‌ای از کار را با هزینه‌ای بسیار پایین به متخصصین پارس فریلنسر سپرد و علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه و زمان، از کیفیت و دقت بی‌نظیر خدمات بهره مند شد.
همچنین  به ازای ثبت و انجام هر پروژه موفق، با بودجه حداقل 1میلیون تومان، هدایای نقدی 30000 تومانی هم برای کارفرمایان و هم برای فریلنسرها محترم در نظر گرفته می‌شود.

کافی است پروژه را ثبت کرده، تا کمتر از چند دقیقه پیشنهاد فریلنسرها برای شما ارسال شود. سپس با بررسی سوابق آن‌ها، هر کدام که متناسب با نیاز است را انتخاب کرد.


چگونه مشکل‌های احتمالی را می‌توان رفع کرد؟

پشتیبانی 24 ساعته پارس فریلنسر به صورت شبانه‌روزی در خدمت شما است تا در صورت رخداد کوچک‌ترین مشکلی شما را راهنمایی کنید.

ایده‌های بیشتری نیاز دارید؟!

علاوه بر ثبت پروژه و انتخاب فریلنسر مورد نظر، می‌توان یک ایده اولیه را وارد کرد و از آن‌ها بخواهید تا یک ایده تکمیلی از آن خلق کنند. سپس می‌توانید بر حسب فراخور، از بهترین ایده‌ها و افراد کمک بگیرید. این خدمت از طریق پلتفرم مسابقه قابل انجام خواهد بود.

صبر کنید!

علاوه بر خدمات فوق، با استفاده از پلتفرم خدمات محلی، می‌توان دیگر خدماتی را که به صورت آنلاین قابل انجام نیستند، به آسانی دریافت کرد. کافی است تا از طریق این پلتفرم درخواست خود را ثبت کنید و پس از چند دقیقه، پیشنهادهای سفارشی براساس نیازهای خاص خود دریافت خواهید کرد.

" از نظافت منزل تا آموزش پیانو، برای هر کار، متخصص حرفه‌ای ارائه می‌شود."

با هر توانایی کسب درآمد کنید!

موضوعات مطرح در این پلتفرم، به‌قدری متنوع است که احتمالا بیش از 3 موضوع را برای فعالیت، فریلنسرها می‌توانند انتخاب کنند.
از ویژگی‌های متمایزکننده پارس فریلنسر این است که می‌توان نمونه کارهای قبلی، سوابق، خدمات و سرویس‌های خود را به آسانی و رایگان در سایت بارگزاری کرد و این مزیتی مثبت جهت رشد کسب‌وکار است.

علاوه بر مراجعه به سایت ParsFreeLancer می‌توان از اپلیکیشن پارس فریلنسر هم استفاده کرد تا همیشه و در هر زمان به میز کار پروژه دسترسی داشت.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پارس فریلنسر

پارس فریلنسر بستری برای کارفرمایان (مشتریان) فراهم کرده است تا از طریق آن و با کمک فریلنسرها و پیمانکاران بتوانند پروژه‌ها و کارهای خود را به آسانی و حتی از راه دور انجام دهند. کار و انجام پروژه به صورت آنلاین مزایای فوق العاده زیادی را برای طرفین دارد و می‌تواند هزینه های جانبی برای عقد قرارداد،اتلاف وقت در ترافیک و … را کاهش دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]