اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961226288127793

شیائومی سرویس CryptoBunnies را عرضه کرد

کد: 13961226288127793

https://goo.gl/8zwsAH

، تهران , (اخبار رسمی): شیائومی اعلام کرده که برای شروع، تنها تعداد محدودی از CryptoKitties را صادر می‌کند که هر روز ساعت ۱۱:۰۰ صبح، به وقت پکن، شروع می شود. مقدار روزانه در دسترس هنوز مشخص نشده است.

شیائومی سرویس CryptoBunnies را عرضه کرد
شیائومی سرویس CryptoBunnies را عرضه کرد

شیائومی، یکی از بزرگترین سازندگان گوشی‌های هوشمند در چین، اخیرا سرویس CryptoBunnies را عرضه کرد

شیائومی، یکی از بزرگترین سازندگان گوشی‌های هوشمند در چین، اخیرا CryptoKitties Knock-off را عرضه کرد.

این سرویس-Dubned Jiami Tu یا به ترجمه CryptoBunnies به کاربرانی با اکانت شیائومی اجازه می‌دهد تا خرگوش‌های دیجیتالی با طرح‌های مختلف و کمیاب از یک سیستم بلاکچین، که معاملات را برای هر پذیرش ذخیره می‌کند، بگیرند. با این حال، در حال حاضر مشخص نیست که آیا این شرکت از بلاکچین عمومی یا خصوصی برای حمایت از محصول استفاده می‌کند.

شیائومی در توافقنامه خدمات گفته که برای شروع، تنها تعداد محدودی از حیوانات خانگی دیجیتال را صادر می کند که هر روز ساعت ۱۱:۰۰ صبح، به وقت پکن، شروع می‌شود. مقدار روزانه در دسترس هنوز مشخص نشده است.

به رغم عرضه نسبتا ضعیف برای فاز آزمایشی این سرویس جدید، به نظر می رسد که مشارکت مشتاقانه کاربران را در پی داشته است، تمام CryptoBunny هایی که برای امروز در نظر گرفته شده بود در حدود یک ساعت از شروع ارائه این سرویس تمام شد.

شیائومی همچنین به طور خاص اشاره کرده که این پلت‌فرم، هرگونه جذب سرمایه و یا معامله میان فیات و کریپتو کارنسی‌ها را از طریق کریپتو جدید ممنوع می‌کند. این عمل احتیاطی پس از ممنوعیت چین برای ارائه سکه‌های اولیه و تجارت کریپتو کارنسی در سال گذشته است.

این سرویس علاقه‌‌ی رو به رشد شرکت‌های چینی در توسعه برنامه‌های کاربردی بلاکچین را به عنوان راهی برای به دنبال کشیدن پتانسیل تکنولوژی در حال ظهور و افزایش مشارکت کاربران نشان می‌دهد.

شیائومی در حال حاضر به Hyperlegger کنسرسیوم بلاکچینِ پایه‌ی حمایت شده از لینوکس، برای استفاده از تکنولوژی بلاکچین برای افزایش دادن راه حل‌های اینترنت شرکت، پیوسته است.

عرضه‌ی CryptoBunnies نیز به دنبال یک حرکت مشابه توسط غول جستجوی کشور چین – Baidu – است که در اوایل ماه فوریه سرویس crypto dog را عرضه کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شیائومی شاپ

فروشگاه اینترنتی شیائومی شاپ عرضه کننده تخصصی محصولات برند شیائومی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]