اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970115289857251

مهارت‌های لازم برای استخدام شرکت نرم‌افزاری و کامپیوتری

کد: 13970115289857251

https://goo.gl/sj6kX2

، تهران , (اخبار رسمی): علاوه بر داشتن مهارت‌های تخصصی انجام یک حرکت هوشمندانه با توجه به اهداف شغلی در زمینه استخدام شرکت نرم‌افزاری با اهمیت است و مهارت و آمادگی در مراحلی همچون تکمیل رزومه و مصاحبه تخصصی، پیش زمینه دستیابی به کلید موفقیت در شغل مورد نظرتان در استخدام شرکت کامپیوتری است.

مهارت های لازم برای استخدام شرکت نرم افزاری و کامپیوتری
مهارت های لازم برای استخدام شرکت نرم افزاری و کامپیوتری

برای استخدام شرکت نرم‌افزاری معتبر، دارا بودن دانش و تجربه کافی در حوزه های نخصصی یکی از حیاتی‌ترین پارامترهای مرسوم استخدام شرکت کامپیوتری می‌باشد که حتما باید بدان توجه داشته باشید

به گزارش واحد استخدام شرکت نرم افزاری آرین سیستم، اگر شما فارغ‌التحصیل رشته کامپیوتر و یا علاقمند به حوزه IT هستید مشخص کردن اینکه شما کی هستید، چه توانایی­‌هایی دارید و می‌خواهید در چه حوزه شغلی فعالیت کنید جزء کلیدهای موفقیت در مراحل استخدام شرکت نرم‌افزاری است. در آگهی استخدام شرکت کامپیوتری شاهد فرصت‌های مختلف شغلی از جمله برنامه‌نویسی، کارشناس پشتیبانی، کارشناس فروش، حسابدار و ... هستیم. اما تنها افرادی در مصاحبه استخدام شرکت نرم‌افزاری موفق می‌شوند که با توانایی عملی و علمی خود بهترین خدمات را به مشتریان ارائه کنند.

 مهارت‌های لازم برای فرآیند استخدام شرکت کامپیوتری
قبل از هر اقدامی کلید موفقیت در زمینه استخدام شرکت نرم‌افزاری این است که شما به درستی چشم‌انداز خود را مطابق با معیار سازمانی که قرار است در آن استخدام شوید تعیین و ارزیابی کرده باشید و به قول مشاور فروش شرکت دلتا پویت "جری آکاف" مرحله اکتشاف و عمل، مرحله پیش زمینه است و شما باید علاوه بر شرایط عمومی مثل نظم یا روابط عمومی بالا، یک سری مهارت­‌ها را برای آمادگی در مصاحبه استخدام شرکت کامپیوتری داشته باشید.

  • مهارت کار با نرم‌افزار: از جمله مهارت‌های مهمی که کارجویان استخدام شرکت نرم‌افزاری باید بر آن مسلط باشند، مهارت­‌های کامپیوتری و آشنایی کافی به نرم‌افزارهای مالی و اداری است. چرا که در هر تجارتی مهارت­‌های کامپیوتری مثل تسلط بر اینترنت یا ورد و اکسل جزء مهارت­‌های کلی است که باید تیم کاری به آن مسلط باشند. البته یک سری مهارت‌­های کامپیوتری مثل زبان برنامه‌نویسی یا نرم‌افزار­های مالی نیز وجود دارد که متقاضی استخدام شرکت کامپیوتری متناسب با موقعیت شغلی در واحد برنامه‌نویسی باید به آن مسلط باشد.
  • مهارت محاسبات ریاضی و کار با اعداد: مهارت دیگری که علاقه‌مندان به استخدام شرکت نرم‌افزاری باید با توجه به جایگاه شغلی خود در آن مهارت داشته باشند دانش ریاضی و محاسبات است. شما فرض کنید تمایل به استخدام شرکت کامپیوتری و کار در واحد مالی دارید. بنابراین باید برای محاسبات دریافت و پرداخت یا خرید و فروش توانایی کار با اعداد را داشته باشید و یا حتی آگهی استخدام شرکت کامپیوتری، کار در واحد مدیریتی است و نیاز دارید مهارت و توانایی کار با اعداد و محاسبات آماری برای ارزیابی عملکرد و برنامه ریزی را داشته باشید.
  • مهارت تعامل با همکاران: از مهمترین و نخستین توانایی و مهارتی که علاقه‌مندان به استخدام شرکت نرم‌افزاری باید آن را یاد بگیرند و البته نیاز اخلاقی هر کارجویی است، داشتن روحیه کاری بالا و توانایی همکاری با دیگر اعضاء تیم است، به شکلی که به راحتی بتواند تجربیات و ایده‌های خود را با دیگر همکاران در تعامل بگذارد.

این مقاله توسط واحد منابع انسانی و حوزه استخدام شرکت کامپیوتری آرین سیستم آماده شده است و شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه استخدام شرکت نرم‌افزاری می‌توانید به وب‌سایت شرکت آرین سیستم مراجعه و با تکمیل فرم رزومه با کارشناسان استخدام آرین سیستم جهت درخواست مصاحبه و اطلاع از شرایط استخدام در ارتباط باشید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نرم افزار ERP آرین سیستم

شرکت داده پردازی آرین سیستم در سال 1383 توسط جمعی از متخصصین و نخبگان تحلیل نرم افزار و حسابداری با شعار | انعطاف پذیری بسیار بالای نرم افزار آرین سیستم | فعالیت خود را آغاز کرد. گروه آرین توانست با هدف همگام سازی و تولید نرم افزار مدیریت یکپارچه ، بسیاری از سایت های نرم افزار موجود در بازار را بررسی و تحلیل کند و نیاز مشتریان را به خوبی شناسایی کرده و اقدام به تولید نرم افزار حسابداری آرین سیستم کند. پشتکار و دقت تا حدی بود که شرکت آرین سیستم توانسته است با گذشت کمتر از دو دهه از فعالیت خود ، گامی بزرگ در جهت ارائه خدمات و مشاوره نرم افزار در حوزه نرم افزار اتوماسیون اداری و حسابداری بردارد. گروه آرین در سال های اخیر با بکارگیری آخرین دست آوردهای فناوری اطلاعات و با در نظر گرفتن استانداردهای جهانی در زمینه اجرا و پشتیبانی شبکه نیز توانسته است نسبت به رقبای خود سرعت عمل بیشتری داشته باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کار و استخدام