کد: 13970229296268753

دو قابلیت منحصر به فرد دستگاه برش لیزر فایبر

کد: 13970229296268753

https://goo.gl/yCrNoS

، اصفهان , (اخبار رسمی): دستگاه برش لیزر فایبر به عنوان یک مکمل آماده‌سازی تجهیزات و متریال در فرآیندهای تولیدی عمل می‌کند. این دستگاه دو قابلیت منحصر به فرد دارد، یکی دقت بالای آن و دیگری سرعت بالای کار با آن است.

دستگاه برش لیزر فایبر 
دستگاه برش لیزر فایبر

دستگاه برش لیزر فایبر، دو قابلیت منحصر به فرد دارد، یکی دقت بالای آن و دیگری سرعت بالای کار با آن است

نام دستگاه برش لیزر فایبر، گویای بخش قابل‌توجهی از توانایی‌های این ماشین شگفت‌انگیز است. بدون در نظر گرفتن نقش این دستگاه در صنایع مختلف از جمله تبلیغات، ماشین‌سازی، فرمینگ، مدل‌سازی، قالب‌سازی و صنایع جانبی برای تولیدکنندگان محصولات خانگی و لوازم اداری و …، چندان جای فعالیت زیادی برای سایر ماشین‌آلات این حوزه‌ها باقی نمی‌ماند. چرا که دستگاه برش لیزر به عنوان یک مکمل آماده‌سازی تجهیزات و متریال در فرآیندهای تولیدی عمل می‌کند.

از طرف دیگر، کلمه لیزر نشان‌دهنده تفاوت اصلی آن با سایر دستگاه‌ها و ماشین‌های قدیمی مشابه است. آن ماشین‌ها که عموما با مکانیزم‌های دستی یا نیمه هوشمند، با ساختاری مکانیکی یا نیمه اتوماتیک نیاز کارفرما را برطرف می‌کرده و هنوز هم در برخی از صنایع، مورد استفاده قرار می‌گیرند، می‌توانند با استفاده از سیستم هوشمند و کاملا دیجیتال، دریچه‌های جدیدی از تنوع خدمات و قابلیت‌ها در مقابل مشتریان خود بگشایند.

طبق توضیحاتی که داده شد، نتیجه گرفته می‌شود که چند توانایی منحصر به فرد، دستگاه برش لیزر فایبر را از سایر ماشین‌آلات مشابه خود متمایز کرده است. بخشی از این توانایی‌ها مربوط به خصوصیات لیزر و برخی دیگر ناشی از مکانیزم و سیستم عملکرد دستگاه است.

در مورد لیزر، شاید اولین گزینه‌ای که به ذهن متبادر شود، دقت بالای دستگاه فایبر است. بدون شک در مورد ابزار و لوازمی که برشمرده شد، یکی از مهم‌ترین موارد برای تولیدکننده و سازنده، دقت و ظرافت برش‌ها، ابعاد دقیق سوراخ‌کاری و شیار زنی و همچنین تلرانس‌ها و انطباقات حساس در حکاکی و … است. در همین ارتباط بهترین ماشینی که می‌تواند دغدغه‌ی خاطر کارفرما برای ظرافت تولیدات را برطرف کند، دستگاه فایبر، دستگاه برش لیزر و یا حکاکی با لیزر خواهد بود.

یکی دیگر از قابلیت‌های مهم دستگاه فایبر، سرعت کار با آن است. در واقع به دلیل آنکه برش و حکاکی با لیزر حاصل تمرکز نور پر توان در یک نقطه است و رسیدن به توان مورد نیاز و بالا رفتن حرارت در محل تمرکز، در فاصله زمانی بسیار کوتاهی انجام می‌گیرد، لذا برش محل مورد نظر به سرعت و با دقت بالایی به پیش می رود.

علاوه بر تمامی این نکات، سیستم پیشران و کنترل دستگاه برش لیزر فایبر به صورت دیجیتالی و با بهره‌گیری از کامپیوتر و طرحی که به آن داده شده است، می‌تواند همزمان با عملیات، نسبت به دقت ابعادی، زوایا و خطوط حرکت قلم لیزر نیز تا حد بالایی کارآیی داشته باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پاورکم

شرکت سیمای شهر با دارابودن بیش از دو دهه فعالیت رسمی در زمنیه های دستگاه بنر ,دستگاه چاپ بنر, دستگاه لیزر , دستگاه سی ان سی از مشاوره فروش تا بهره برداری و متریال (مواد مصرفی)از شما دعوت می نماید با استفاده از راه های ارتباطی از مشاورین ما استفاده کنید!

منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.