کد: 13970230296398753

اشیایی که توسط دستگاه برش لیزر ساخته می‌شوند

کد: 13970230296398753

https://goo.gl/mZ816R

، اصفهان ، (اخبار رسمی): دستگاه برش لیزر اشیای مختلفی را ساخته و آماده استفاده می‌کنند. مانند صفحات و بدنه‌ی کیس کامپیوتر که سوراخ‌ها، شیارها و .. در قسمت‌های مختلف و اطراف آنها ایجاد شده و هر کدام فایده‌ی خاص خود را دارند.

معرفی دستگاه برش لیزر
دستگاه برش لیزر

با نگاهی به اطراف محل زندگی و کار خود، متوجه می‌شوید که تعداد قابل توجهی از اشیاء و اسباب، به کمک ماشین‌آلات خاصی ساخته و یا آماده‌ی استفاده شده‌اند. معمولا ماشین‌های سی‌ان‌سی از جمله دستگاه برش لیزر ، برای این منظور نقش بسیار خوبی ایفا می‌کنند. وسایل مذکور، ممکن است کاربردی بوده و شکل و مشخصات ظاهری آن به منظور کارآیی‌های گوناگون تعریف شده باشد. مانند صفحات و بدنه‌ی کیس کامپیوتر که سوراخ‌ها، شیارها و .. در قسمت‌های مختلف و اطراف آنها ایجاد شده و هر کدام فایده خاص خود را دارند. سوراخ‌ها برای تهویه مناسب و برخی شیارها و فرورفتگی‌ها و برجستگی‌ها نیز محل جای‌گذاری قطعات سخت‌افزاری و یا اتصال سیم‌ها هستند.

برخی دیگر از این اشیاء نیز جنبه‌ی کاربردی خاصی نداشته و به منظور تزئین یا تکمیل دکور اتاق یا دفتر کار مورد استفاده قرار می‌گیرند. مثلا اگر به جعبه‌های فانتزی دستمال کاغذی یا برخی از لوازم‌التحریر و ابزار اداری دقت کنید، طرح و نقش‌ها و حکاکی و شیارهایی که فرم خاصی دارند را مشاهده خواهید کرد.

بخش قابل توجهی از این شیارها و حکاکی‌ها نیز توسط دستگاه برش لیزر که یکی از انواع دستگاه‌های سی ان سی هستند، بر روی این قطعات به وجود می‌آیند. با گسترش و تولید روز افزون این ابزار و اشیای کاربردی و تزئینی، متوجه میزان رو به رشد استفاده از دستگاه برش لیزر می‌شوید. به عبارت دیگر، از گذشته تا امروز، به نسبت افزایش لوازم خانگی، کامپیوتری، تزئینی و …، بالطبع بهره‌مندی از توانایی‌های ماشین‌آلات سی ان سی و برش لیزر نیز افزایش یافته است.

از همین رو، بدون شک برای فعالان در عرصه دکوراسیون داخلی نیز خرید و به کارگیری دستگاه برش لیزر اهمیت فراوان دارد. چرا که بخش قابل توجهی از قطعات، صفحات و بدنه‌های مورد استفاده در دکوراسیون منازل و دفاتر اداری و سالن‌های همایش و …، می‌توانند تحت عملیات دقیق این دستگاه تولید یا تکمیل شود.

البته نباید فراموش کنیم که این روند رو به رشد، یک روند و ارتباط دو سویه میان محصولات تولید شده و دستگاه برش لیزر به حساب می‌آید. به این ترتیب که با افزایش انواع محصولات از این دست، برای آماده‌سازی آنها نیز تعداد بیشتری دستگاه برش لیزر به کار گرفته می‌شود، و بالعکس، با رشد بازار فروش و استفاده از این نوع ابزار و لوازم، زمینه برای استفاده‌ی بیشتر از دستگاه برش لیزر فراهم خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پاورکم

شرکت سیمای شهر با دارابودن بیش از دو دهه فعالیت رسمی در زمنیه های دستگاه بنر ,دستگاه چاپ بنر, دستگاه لیزر , دستگاه سی ان سی از مشاوره فروش تا بهره برداری و متریال (مواد مصرفی)از شما دعوت می نماید با استفاده از راه های ارتباطی از مشاورین ما استفاده کنید!

منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.