اطلاعات تماس
  • 031339*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970313298958753

دستگاه فایبر مارکینگ مدل M300

کد: 13970313298958753

https://goo.gl/8JuffM

، اصفهان , (اخبار رسمی): دستگاه فایبر مارکینگ مدل M300  یکی از پیشرفته‌ترین و جدیدترین تجهیزات مارکینگ و لیزر شناخته شده است که در طول زمان به دلیل مزایای خاص آن استفاده از این دستگاه بیشتر هم خواهد شد.

دستگاه فایبر مارکینگ مدل M300
دستگاه فایبر مارکینگ مدل M300

دستگاه فایبر مارکینگ مدل M300  یکی از پیشرفته‌ترین و جدیدترین تجهیزات مارکینگ و لیزر شناخته شده است

دستگاه فایبر مارکینگ مدل M300  یکی از پیشرفته‌ترین و جدیدترین تجهیزات مارکینگ و لیزر شناخته شده است که در طول زمان به دلیل مزایای خاص آن استفاده از این دستگاه بیشتر هم خواهد شد. دستگاه فایبر قادر به حکاکی و مارکینگ بر روی مواد مختلف ازجمله پلاستیک، سنگ، فلزات و مواردی از این‌ دست را دارا است. بنابراین حوزه‌های مختلفی در صنعت مایل به استفاده از دستگاه فایبر در مشاغل خود هستند و حتی اگر اقدام به خرید دستگاه فایبر نکنند، حداقل به عنوان سفارش می‌توانند از شرکت‌های فعال در صنعت چاپ با دستگاه فایبر کمک بگیرند.

تجهیزات فلزی را می‌توان به دو دسته کلی طبقه‌بندی کرد: فلزات سنگین و فلزات سبک و حساس. شرکت‌های تولیدکننده فلزات سبک و حساس مانند قطعات استفاده شده در صنعت کامپیوتر و هوافضا سعی دارند تا مشخصات کلی دستگاه‌های خود را به همراه برند شرکت بر روی محصول حک کنند. دستگاه فایبر این امر را به خوبی انجام می‌دهد. از طرفی دیگر هم، استفاده از این شیوه مارکینگ فقط محدود به حوزه فلزات نخواهد بود و استفاده از آن در صنایع پزشکی و تولیدات دارویی نیز بسیار مفید واقع می‌شود،  با این‌ وجود در ابتدا به نقش کلی دستگاه فایبر لیزری در صنعت فلز خواهیم پرداخت و چند مورد را ذکر خواهیم کرد.

مزایای استفاده از دستگاه فایبر مارکینگ مدل M300 در صنعت فلزات

استفاده از روش لیزر مارکینگ در صنایع وابسته به فلزات می‌تواند بسیار مفید باشد و هر چقدر که این فلزات سازه‌های آهنی کوچک‌تر باشند این مزایا چشمگیرتر خواهد بود. این مزایا عبارت‌اند از:

عدم استفاده از مواد مصرفی مانند جوهر و حلال: کاربران دستگاه‌های چاپ جوهر افشان اجبار به استفاده از جوهر و حلال دارند و این مواد می‌توانند در حوزه پزشکی و داروسازی بسیار مشکل‌ساز شوند. اما دستگاه‌های فایبر لیزری دیگر هیچ نیازی به جوهر و حلال نخواهد داشت و فقط سطح فلز باقی می‌ماند.

عدم نیاز به نصب تجهیزات اضافی: معمولاً کسانی که با فایبر کار می‌کنند به فضای خلوت با تمرکز بالا نیاز دارند. این دستگاه اصلا نیازی به تجهیزات اضافی نخواهد داشت و حتی نیازی به استفاده از کامپیوتر جداگانه نیز وجود نخواهد داشت.

ماندگاری بسیار بالای حکاکی: حکاکی ایجاد شده به وسیله دستگاه فایبر به هیچ عنوان پاک نخواهد شد و در طول قطعه فلزی ماندگار است.

قابلیت حکاکی با وضوح بسیار بالا: لیزر استفاده شده در این دستگاه بسیار نازک است و قادر است لوگو و نوشته‌های دلخواه را با وضوح بسیار بالا حکاکی کند.

طول عمر بالا و هزینه نگهداری کم

رابط کاربری ساده و کاربرپسند: با وجود اینکه این دستگاه از بخش‌های مختلف و پیچیده‌ای ساخته شده است، اما کاربران می‌توانند به‌راحتی با آن کار کنند (شرکت‌های عرضه کننده دستگاه فایبر، مانند پاورکم، معمولاً هنگام فروش اپراتورهای دستگاه را آموزش می‌دهند).

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پاورکم

شرکت سیمای شهر با دارابودن بیش از دو دهه فعالیت رسمی در زمنیه های دستگاه بنر ,دستگاه چاپ بنر, دستگاه لیزر , دستگاه سی ان سی از مشاوره فروش تا بهره برداری و متریال (مواد مصرفی)از شما دعوت می نماید با استفاده از راه های ارتباطی از مشاورین ما استفاده کنید!

اطلاعات تماس
  • 031339*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید