اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970429305866860

استخدام فریلنسرها یا شرکت‌های واسطه؛ مسئله این است!

استخدام فریلنسرها یا شرکت‌های واسطه؟

کد: 13970429305866860

https://goo.gl/cMyJzZ

، مشهد , (اخبار رسمی): اکثر ما حداقل یک پروژه داریم که خیلی وقت‌ها برایش زمان‌های بسیاری صرف کرده‌ایم ولی به دلایل گوناگون آن را به پایان نرسانده یا کلاً استارت نزده‌ایم! باید چه کار کرد؟ مهارت‌های جدید یاد گرفت؟ یک فرد را استخدام کرد یا …؟

استخدام فریلنسرها یا شرکت‌های واسطه؟
استخدام فریلنسرها یا شرکت‌های واسطه؟

استدلال‌های متعددی برای استخدام یک فریلنسر وجود دارد و باید تمامی آن‌ها مدنظر قرار گیرد. اگر بهترین پروژه را می‌خواهید، باید بهترین افراد را نیز استخدام کنید؛ همیشه راه آسان شرکت‌ها را انتخاب نکنید!

شرکت‌های بسیاری با بودجه‌های متفاوت هم دقیقا با چنین مسئله‌ای دست‌و‌پنجه نرم می‌کنند؛ شرکت‌های بزرگ افراد بسیار متخصص با حقوق‌های بالا و شرکت‌های کوچک افراد متوسط را به صورت قراردادی استخدام می‌کنند. 

اینجا است که فریلنسر وارد بازی می‌شود و تمامی قانون‌ها را تغییر می‌دهد. او می‌تواند به صورت تایم باز، در قبال مبلغ مشخص، پروژه را تحویل دهد. 

1- بررسی پیش زمینه و سوابق فریلنسرها

بسیاری از فریلنسرها در وب‌سایت‌های متعددی کار می‌کنند، برای مثال پارسفریلنسر امکان مشاهده پیش‌زمینه کاری افراد و رزومه آن‌ها را فراهم آورده است. اگر سوابق آن‌ها مناسب باشد، بازخوردی عالی از مشتریان و کارفرمایان پیشین خواهند داشت. حتی با مشاهده یک رزومه از وی، همه چیز برای شما واضح خواهد شد. با بررسی و تطابق آن با نیازهای خود، می‌توانید از او استفاده کرده یا همکاری نکنید.

2- فریلنسرها از شرکت‌های پروژه‌ای قابل اعتمادتر هستند

هنگامی که با یک شرکت انجام دهنده پروژه واسطه (مثل طراحی سایت، طراح قطعه یا …) قرارداد بسته می‌شود، شانس بزرگ ارتباط با فرد انجام‌دهنده پروژه را دست کم از ابتدای پروژه از دست می‌دهید. این شرکت‌ها برای این که افراد متخصص آنها جذب نشوند، درهای ارتباط مستقیم با کارفرما را می‌بندند و یک فرد از بخش روابط عمومی یا بخش تنظیم قراردادها را برای تعیین ضوابط و شروط معرفی می‌کنند. بنابراین این افراد همیشه در پشت پرده می‌مانند؛ مسئله زمانی بغرنج می‌شود که کار آن‌طور که باید از آب در نمی‌آید و دیگر راه بازگشتی نیست.

3- پروژه شما در اولویت خواهد بود

هنگامی که با یک شرکت انجام‌دهنده پروژه قرارداد می‌بندید، یکی از صدها مشتری آنها خواهید بود! آن‌ها به دنبال پیدا کردن هر چه بیشتر مشتریان هستند و هیچ‌گاه مانند یک فرد مستقل نمی‌توانند بر روی پروژه تمرکز کنند. هنگامی که یک فریلنسر را استخدام می‌کنید، هیچ عامل حواس‌پرتی در ساعات کاری آن فرد وجود نداشته و تجربه بالاترین کیفیت را خواهید داشت.

4- ارتباط مستقیم

فریلنسر یعنی ارتباط مستقیم؛ به عبارت بهتر در شرکت های انجام‌دهنده پروژه باید با حداقل یک واسطه صحبت داشته باشید، که علاوه بر اینکه زمان بیشتری را از دست خواهید داد،  ممکن است شالوده پیام نیز منتقل نشود. اما با فریلنسر تمامی حرف‌ها را مستقیم به خود او می‌گویید و در صورتی که مشکل یا گره‌ای وجود داشته باشد، او نیز مستقیما به شما پاسخ خواهد داد.

5- بهره‌وری هزینه‌ها

مسلما با استخدام فریلنسر و حذف واسطه‌ها، هزینه به شدت کاهش می‌یابد؛ یا شاید حتی تا نصف آن تمام شود. با توجه به اینکه فریلنسرها مشکلات بیشتری نسبت به افراد استخدام شده در شرکت‌ها دارند، اما باز هم نیمی از هزینه‌ی شرکت‌ها را در ازای کیفیت بسیار بالاتری از شما دریافت خواهند کرد.

چکیده

همانطور که متوجه شدید، استدلال‌های متعددی برای استخدام یک فریلنسر وجود داشته و باید تمامی آن‌ها مدنظر قرار گیرد. اگر بهترین پروژه را می‌خواهید، باید بهترین افراد را نیز استخدام کنید؛ همیشه راه آسانِ شرکت‌ها را انتخاب نکنید! با کمی بررسی سوابق و دانش افراد، هم می‌توانید با افراد جدید و طرز فکرهای جدید آشنا شده و تفاوت را به خوبی در سالیان متوالی درک کنید!

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پارس فریلنسر

پارس فریلنسر بستری برای کارفرمایان (مشتریان) فراهم کرده است تا از طریق آن و با کمک فریلنسرها و پیمانکاران بتوانند پروژه‌ها و کارهای خود را به آسانی و حتی از راه دور انجام دهند. کار و انجام پروژه به صورت آنلاین مزایای فوق العاده زیادی را برای طرفین دارد و می‌تواند هزینه های جانبی برای عقد قرارداد،اتلاف وقت در ترافیک و … را کاهش دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]