کد: 13970527312059073

چه زمانی برای راه‌اندازی یک کمپین مناسب است؟

کد: 13970527312059073

https://goo.gl/bbLskH

، تهران , (اخبار رسمی): چه زمانی برای شروع کمپین و توسعه کسب و کار بهتر است؟ جواب سوال ساده است: همین دیروز! شاید این توصیف کمی اغراق آمیز به نظر برسد اما حقیقت همین است. هرچه زودتر بهتر! هرچه زودتر برنامه بازاریابی شروع شود اهداف ترسیم و در راه آن تلاش شود بیشتر موفقیت آمیز خواهد بود.

چه زمانی برای راه اندازی یک کمپین مناسب است؟
چه زمانی برای راه‌اندازی یک کمپین مناسب است؟

یک صاحب سرمایه نباید به این فکر کند که برای راه‌اندازی کمپین یا شرکت در یک رویداد دیر شده و دیده نخواهد شد یا اینکه فکر کند هنوز هم فرصت باقی است و نیازی به عجله نیست

بهترین زمان برای شروع کمپین بازاریابی و حضور در رویدادها

برای رویدادهای سالیانه باید آماده بود. یک شرکت به جایی می‌رسد که باید کمپین بازاریابی سال آینده خود را آغاز کند و رویدادهایی که در آن شرکت می‌کند فرصت مناسبی است. مردم زیادی از این رویدادها بازدید می‌کنند و از روبرو شدن با کسب‌وکارهای مختلف و خدمات جدیدشان لذت می‌برند. چرا از این فرصت استفاده نشود و بر موجی که در رویدادها شکل می‌گیرد سوار نشد؟

در این رویدادها شرکت‌ها به بازدیدکنندگان می‌گویند که به آنها بپیوندند و با آنها تعامل داشته باشند و به بازدیدکنندگان قول می‌دهند که رویداد سال بعدی از رویداد امسال نیز جذاب‌تر و هیجان‌انگیز‌تر خواهد بود. این حرکت این حس را در بازدیدکنندگان ایجاد می‌کند که اگر با آن شرکت تعامل داشته باشند، اتفاقات شگفت‌انگیزی در انتظار آنها خواهد بود.

مزایای داشتن یک کمپین بازاریابی یکپارچه ​

مردم بالطبع دوست دارند تجارب و لذت‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارند و طبیعی است که اگر یک شرکت تصویر خوبی از خود به جای بگذارد و آن‌ها را شیفته‌ی خود کند از آن شرکت بسیار تعریف خواهند کرد و کسانی که نتوانستند در رویداد شرکت کنند و تنها شنونده هستند حسرت بخورند که چرا در این رویداد حضور نداشتند و با این شرکت عالی روبرو نشدند.

یک کسب و کار اگر این رویدادها را از دست ندهد توفیق این را به دست می‌آورد که دیده شود و تعریفش به گوش دیگران نیز برسد. بدین گونه در رویدادهای بعدی و در سال‌های بعدی حضور پررنگ‌تری داشته باشد. اگر یک شرکت شناخته شود در مراحل بعدی توسعه‌ی کسب‌وکار زمان بیشتری در اختیار خواهد داشت. زمانی که قرار بود برای برقراری ارتباط با بازدیدکنندگان جدید صرف شود، این بار می‌تواند به کمک آنها بیاید و دستشان را بازتر بگذارد. این رویکرد مثل میانبر است و یک کسب و کار می‌تواند چند ماه جلو بیافتد و در روزگار پر‌رقابت کسب‌وکارها، هرچه سریعتر عمل شود، موفقیت تضمینی‌تر است. پس بهترین زمان برای شروع کمپین بازاریابی کدام است؟ 

هرگز دیر نیست، هرگز خیلی زود نیست

ممکن است شرکتی به تازگی در رویدادی شرکت کرده‌ باشد و یا کمپینی که طراحی کرده، اخیرا به اتمام رسیده باشد و یا اینکه تصمیم دارد برای اولین بار آن را تجربه کند. نکته‌ای که هر کسب‌وکاری باید توجه داشته باشد این است که برای شروع کار شک نکند. یک صاحب سرمایه نباید به این فکر کند که برای راه‌اندازی کمپین یا شرکت در یک رویداد دیر شده و دیده نخواهد شد. یا اینکه فکر کند هنوز هم فرصت باقی است و نیازی به عجله نیست. فرصت برای به راه انداختن کمپین جدید با طوفان فکری جدید فراهم است و می‌توان بعد از به اتمام رسیدن کمپین‌ها و رویدادهای قبلی کمی نفس تازه کرد اما در کل برای به راه‌اندختن کمپینی جدید با روش فکری جدید بهتر است هرچه سریع‌تر نیروی خود را بازیابی و به سمت آن حرکت کرد.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با وبیما، برای راهکارهای هوشمندانه برندینگ دیجیتال و طراح کمپین‌های تبلیغاتی تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وبیما

وبیما، یک گروه تخصصی تبلیغات دیجیتال است که با انجام خدماتی نظیر طراحی سایت، تولید محتوا و سئو در کنار آن راهکارهایی خلاقانه‌ای برای طراحی کمپین‌های تبلیغاتی و برندینگ دیجیتال ارائه می‌دهد. در آکادمی وبیما در مورد بازاریابی و بازاریابی دیجیتال بیشتر صحبت می کنیم.

منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.