اطلاعات تماس
  • 091660*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970625316589674

ممنوعیت فعالیت اقماری کارکنان پیمانکاری و قراردادی در عسلویه

کد: 13970625316589674

https://goo.gl/ZSUyEj

، تهران , (اخبار رسمی): کارکنان سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از توقف طرح اقماری برای کارکنان پیمانکاری و قراردادی شاغل در عسلویه خبر می‌دهند.

 ممنوعیت فعالیت اقماری کارکنان پیمانکاری و قراردادی در عسلویه
عسلویه نفت آنلاین

به گزارش نفت آنلاین naftonline.ir، تعداد زیادی از کارکنان پیمانکاری و قراردادی شاغل در سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با ارسال پیام‌هایی از توقف طرح اقماری برای کارکنان پیمانکاری و قراردادی شاغل درسازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس عسلویه خبر می‌دهند.

ماجرا از این قرار است که با بخشنامه‌ای که از سوی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس صادر شده فعالیت اقماری در قالب ۱۴ به ۱۴ کارکنان قراردادی و پیمانکاری شاغل در این سازمان از آبان ماه امسال و در قالب پیمان‌های جدید ممنوع شده و همه این کارکنان باید در منطقه عسلویه و یا شهرهای همجوار اسکان داده شوند.

خبر تکمیلی:

منطقه ویژه اقتصادی پارس (عسلویه): بخشنامه‌ای درباره نیروهای اقماری نداشته‌ایم

روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پارس

اخیراً مطلبی در برخی رسانه‌ها منتشر شده که از آن به عنوان بخشنامه سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس مبنی بر لغو کار، کارکنان به صورت اقماری در پارس جنوبی خبر می‌دهد، به استحضار همکاران پرتلاش صنعت نفت و گاز در منطقه ویژه پارس می‌رساند که سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس تاکنون در این خصوص هیچگونه بخشنامه‌ای نداشته است و در این خصوص همواره بخشنامه‌ها، ابلاغیه‌ها و قوانین کشوری و صنعت نفت (شرکت ملّی نفت ایران و ستاد وزارت نفت) را لازم الأجرا می‌داند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نفت آنلاین

به گزارش نفت آنلاین، پروانه ی رسمی انتشار پایگاه خبری نفت آنلاین (NAFTONLINE) بعد از درخواست در تاریخ اسفندماه سال 94 توسط صاحب امتیاز این پایگاه خبری و با رایزنی های مربوطه و انجام کلیه مراحل رسمی بعد از گذشت حدود 2 سال با تصویب در جلسه ی هیأت نظارت بر مطبوعات در تاریخ 14 اسفندماه 96 صادر و از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت شد.

اطلاعات تماس
  • 091660*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

نفت، انرژی و صنایع وابسته