اطلاعات تماس
  • 021226*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970704318759754

ارزیابی توانمندی فرآیندی شرکت پتروشیمی ارومیه

ارزیابی توانمندی فرآیندی شرکت پتروشیمی ارومیه برگزار شد

کد: 13970704318759754

https://goo.gl/5tsAbH

، تهران , (اخبار رسمی): ارزیابی توانمندی فرآیندی شرکت پتروشیمی ارومیه برگزار شد. شرکت پتروشیمی ارومیه واقع در جنوب غربی شهرستان ارومیه است. این مجتمع اولین واحد تولید ملامین در ایران و تولیدکننده مواد پتروشیمی است.

ارزیابی توانمندی فرآیندی شرکت پتروشیمی ارومیه برگزار شد
ارزیابی توانمندی فرآیندی شرکت پتروشیمی ارومیه برگزار شد

شرکت پتروشیمی ارومیه واقع در جنوب‌غربی شهرستان ارومیه است این مجتمع اولین واحد تولید ملامین در ایران و تولیدکننده مواد پتروشیمی است

ارزیابی توانمندی فرآیندی شرکت پتروشیمی ارومیه که تحت نظارت هلدینگ خلیج فارس به مدیریت  مهندس دل جوان است از تاریخ 1397/07/01 لغایت 1397/07/02 با حضور ارزیابان شرکت تکچی و مدیران و روسای بخش‌های کلیدی شرکت پتروشیمی ارومیه در محل آن شرکت برگزار شد.

مبنای ارزیابی ابعاد سیزده گانه مدل ارزیابی بومی تکچی در خصوص توانمندی فرآیندی سازمان بوده است که هر بخش از بعدهای سیزده گانه سازمان به صورت جداگانه و با حضور روسای آن بخش مورد ارزیابی فرآیندی توسعه یافته تکچی قرار گرفته است.

در این ارزیابی تلاش شده است مصادیق اجرای فرآیندهای مربوط به هریک از ابعاد فرآیندی در سازمان شناسایی و ردیابی شود.

شرکت پتروشیمی ارومیه واقع در جنوب غربی شهرستان ارومیه است این مجتمع اولین واحد تولید ملامین در ایران و تولید کننده مواد پتروشیمی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تکچی

خدمات ارزیابی و رتبه‌بندی است که بر اساس شاخص‌ها و استانداردهای بومی و بین‌المللی توانمندی‌های سازمانی، رتبه اعتباری، توانمندی مالی و ارزش دارایی‌های نامشهود شرکت‌ها و سازمان‌ها را ارزیابی می‌کند. تِکچی با ترکیبی از مدیران و کارشناسان مجرب باسابقه طولانی در حوزه تأسیس و مدیریت سازمان‌های فناور، حقوقدانان باسابقه و محققین و مهندسین حوزه‌های مختلف فنی از دانشگاه‌های معتبر هستند

اطلاعات تماس
  • 021226*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | نفت، نیرو و انرژی