کد: 13970729323109754

ارزیابی توانمندی فرآیندی شرکت خدمات غیر صنعتی ماهشهر

کد: 13970729323109754

https://goo.gl/nN7sFz

، تهران ، (اخبار رسمی): ارزیابی توانمندی فرآیندی شرکت خدمات غیر صنعتی ماهشهر در تاریخ 29 و30 ام مهرماه با حضور مدیران این شرکت و ارزیابان شرکت تکچی برگزار شد.

اریابی توانمندی فرآیندی شرکت خدمات غیر صنعتی ماهشهر
ارزیابی توانمندی فرآیندی شرکت خدمات غیر صنعتی ماهشهر

ارزیابی توانمندی فرآیندی شرکت عملیات غیر صنعتی ماهشهر، از تاریخ 29  لغایت 30 مهرماه 1397 با حضور ارزیابان شرکت تکچی و مدیران و روسای بخشهای کلیدی شرکت عملیات غیر صنعتی ماهشهر، در محل آن شرکت برگزار شد.


مبنای ارزیابی ابعاد ۱۳ گانه مدل ارزیابی بومی تکچی در خصوص توانمندی فرآیندی سازمان بوده است که هر بخش از بعدهای 13گانه سازمان به صورت جداگانه و با حضور روسای آن بخش، مورد ارزیابی فرآیندی توسعه یافته‌ی تکچی قرار گرفته است.

در این ارزیابی تلاش گردیده است مصادیق اجرای فرآیندهای مربوط به هریک از ابعاد فرآیندی در سازمان شناسایی و ردیابی شود.

شرکت عملیات غیر صنعتی ماهشهر، که به مدیرعاملی مهندس غلامی و تحت نظارت هلدینگ خلیج فارس فعالیت میکند، ارائه دهنده کلیه خدمات غیر صنعتی در منطقه ماهشهر است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تکچی

خدمات ارزیابی و رتبه‌بندی است که بر اساس شاخص‌ها و استانداردهای بومی و بین‌المللی توانمندی‌های سازمانی، رتبه اعتباری، توانمندی مالی و ارزش دارایی‌های نامشهود شرکت‌ها و سازمان‌ها را ارزیابی می‌کند. تِکچی با ترکیبی از مدیران و کارشناسان مجرب باسابقه طولانی در حوزه تأسیس و مدیریت سازمان‌های فناور، حقوقدانان باسابقه و محققین و مهندسین حوزه‌های مختلف فنی از دانشگاه‌های معتبر هستند

منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.