اطلاعات تماس
  • 021226*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970807324759754

ارزیابی فرآیندی پتروشیمی ایلام برگزار شد

کد: 13970807324759754

https://goo.gl/jEAxXH

، تهران , (اخبار رسمی): ارزیابی توانمندی فرآیندی پتروشیمی ایلام که تحت نظارت هلدینگ خلیج فارس به مدیریت مهندس شاپور تقی پور است از تاریخ 1397/08/06 لغایت  1397/08/07 با حضور ارزیابان شرکت تکچی و مدیران و روسای بخش‌های کلیدی  پتروشیمی ایلام درمحل آن شرکت برگزار شد.

ارزیابی فرآیندی پتروشیمی ایلام برگزار گردید
ارزیابی فرآیندی پتروشیمی ایلام برگزار شد

مبنای ارزیابی ابعاد ۱۳ گانه مدل ارزیابی بومی تکچی در خصوص توانمندی فرآیندی سازمان بوده است که هر بخش از بعدهای 13گانه سازمان به صورت جداگانه و با حضور روسای آن بخش مورد ارزیابی فرآیندی توسعه یافته تکچی قرار گرفته است.

در این ارزیابی تلاش شده است مصادیق اجرای فرآیندهای مربوط به هریک از ابعاد فرآیندی در سازمان شناسایی و ردیابی شود.

پتروشیمی ایلام با هدف احداث، راه‌اندازی و بهره‌برداری از کارخانجات صنعتی به منظور تولید، بازاریابی، فروش، صدور محصولات پتروشیمی، ذخیره و صادرات و تبدیل کلیه مواد پتروشیمی، پتروشیمیایی و فرآورده‌های فرعی و مشتقات ذیربط آنها مشغول به فعالیت است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تکچی

خدمات ارزیابی و رتبه‌بندی است که بر اساس شاخص‌ها و استانداردهای بومی و بین‌المللی توانمندی‌های سازمانی، رتبه اعتباری، توانمندی مالی و ارزش دارایی‌های نامشهود شرکت‌ها و سازمان‌ها را ارزیابی می‌کند. تِکچی با ترکیبی از مدیران و کارشناسان مجرب باسابقه طولانی در حوزه تأسیس و مدیریت سازمان‌های فناور، حقوقدانان باسابقه و محققین و مهندسین حوزه‌های مختلف فنی از دانشگاه‌های معتبر هستند

اطلاعات تماس
  • 021226*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

نفت، نیرو و انرژی