اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970813325818181

برگزاری جلسه مشاوره تخصصی استارت‌آپ و کسب و کارهای نو پا به صورت رایگان

کد: 13970813325818181

https://goo.gl/jLLxjG

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت رهپویان 7، یک روز را در هفته برای ارایه مشاوره تخصصی به استارت‌آپ و کسب و کارهای نوپا اختصاص داده است.

برگزاری جلسه مشاوره تخصصی  استارت آپ و کسب و کارهای نو پا بصورت رایگان
دوشنبه های استارت آپی در رهپویان 7

شرکت رهپویان 7  پیرو  سیاست حمایتی خود از مدیران جوان ایران زمین اقدام به برگزاری جلسه مشاوره تخصصی استارت‌آپ و کسب و کارهای نو پا کرده است. علاقه‌مندان می‌توانند با ثبت‌نام در ان جلسات مشاوره‌ای شرکت کنند. 

در حال حاضر بسیاری از علاقه‌مندان به کارآفرینی و یا استارت آپ به دلیل عدم آگاهی از جزییات، چالش‌ها و نیازمندی‌های این حوزه در راه‌اندازی و شروع کار دچار مشکل بوده و شرکت در این جلسات مشاوره‌ای می‌تواند تا حد زیادی در  اتخاذ تصمیم درست و برنامه‌ریزی به این شرکت‌ها کمک کند. همچنین افرادی که در حال مدیریت کسب و کار و یا در مراحل مختلف راه‌اندازی استارت‌آپ قرار دارند با شرکت در این جلسات پاسخ سوالات و یا راهکارهای مناسب در جهت رفع موانع و یا بهبود وضعیت خود را دریافت خواهند کرد. 

طبق برنامه ریزی برگزاری جلسات از اواسط آبان شروع و تا پایان زمستان سال 1397 ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان جهت رزرو و ثبت نام می‌توانند با شرکت رهپویان 7 در تماس باشند. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

رهپویان 7

شرکت رهپویان 7 ستاره آسمان با استفاده از نیروهای متخصص و با تجربه در زمینه ارایه مشاوره و آموزشهای تخصصی مرتبط با حوزه مدیریت کسب و کار ، برگزاری کارگاههای آموزشی ، برگزاری دوره های آموزشی مجازی ، ارایه تورهای مدیریتی فعالیت دارد . بیش از 20 سال سابقه فعالیت در ایران و خارج از کشور و همچنین همکاری با مجموعه های نوین و نمایندگی مجموعه دانشگاههای مارکتینگ لندن در ایران باعث افزایش کیفیت خدمات این شرکت گردیده است

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کارآفرینی و استارتاپ