اطلاعات تماس
  • 021261*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13971016338409536

کیک تولد، بخش ماندگار هر میهمانی

کد: 13971016338409536

https://goo.gl/hhca8e

، تهران , (اخبار رسمی): شاید اگر نگاهی به تمام عکس‌های تولد بیاندازید، کیک جشن تولد پر رنگ‌ترین المان آن است. با تنوع زیادی که در کیک‌های موجود در قنادی‌ها وجود دارد، گاهی وقت‌ها انتخاب یک کیک جشن تولد مناسب کمی سخت می‌شود. کیک تولد بدمزه و یا بدون ظاهر زیبا می‌تواند تمام زحمت‌ها را بر باد دهد.

کیک تولد
کیک تولد هم یکی از اصلی ترین بخش های تزئین جشن تولد شما خواهد بود.

جشنپ چند توصیه کوتاه دارد تا به وسیله آنها بتوان یک کیک تولد مناسب برای جشن‌های تولد تهیه کرد. 

در ابتدا از تعداد میهمانان باید مطمئن بود. می‌توان برای هر پنج تا هفت میهمان، یک کیلو کیک در نظر گرفت. البته که این عدد کاملا نسبی است. پس حتما با توجه به تجربیات میهمانی‌های پیشین کیکی را انتخاب کنید که به تمام میهمانان برسد. حواس‌تان به میهمانان سر زده هم باشد.

کیک تولد بدمزه و یا بدون ظاهر زیبا می‌تواند تمام زحمت ها را بر باد دهد. به ویژه اگر میهمانی تولد سورپرایز است، انتخاب یک قنادی نزدیک به لو نرفتن نقشه کمک خواهد کرد.

در انتخاب طعم و تزئین کیک تولد کودک حتما به سلیقه فرزند بیش از هر چیز دیگری اولویت دهید. او باید بیشتر از همه کیک تولد را دوست داشته باشد. برای همین در انتخاب طعم بسیار دقت کنید. این موضوع در مورد کیک تولد بزرگسالان هم تا حدی صادق است. اما قطعا در این موضوع حساسیت‌های کمتری وجود دارد. اگر سلامت کیک تولد هم اهمیت زیادی دارد و یا می‌خواهید برای سالخورده‌های میهمانی و یا کودکان، کیکی با میزان قند و چربی کمتر استفاده کنید، می‌توانید از انواع تارت‌های میوه‌ای و یا کیک‌های رژیمی که در کنار داشتن ظاهری جذاب دارای مضرات کمتری هستند، استفاده کنید.

به تم جشن تولد باید توجه کرد. اگر برای جشن تولد خود تمی انتخاب شده است، چقدر خوب است کیک تولد را هم در راستای همین تم انتخاب کرد. پیشنهاد می‌شود که از یک مشاور استفاده شود. در حال حاضر موسساتی وجود دارند که می‌توانند در زمینه انتخاب و اجرای تم تولد مشاوره و یاری دهند.

شمع روی کیک جشن تولد هم به اندازه خود کیک تولد اهمیت دارد. اگر قصد سورپرایز کردن صاحب تولد را دارید بهتر است سن دقیق او را بدانید و سپس اقدام به خریدن شمع کنید، البته اگر اصلا دلش بخواهد که سن او بر روی کیک تولدش درج شود. در مورد کیک تولد کودکان می‌توان از انواع گزینه‌های جذاب موجود در بازار استفاده کرد و اگر هم تمی برای تولد انتخاب شده است، شمعی در راستای تم تولد خود خریداری کرد.

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر برای برگزاری یک جشن تولد فوق‌العاده مانند تم تولد برای پسران و دختران می‌توانند به جشنپ مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

جشنپ

آیا در اجرا و تزئینات جشن تولد کودک خود مشکل دارید و وقت کافی برای خرید و تدارک آن ندارید ؟ آیا در دورهمی ها و جشن های خود در خرید فینگر فود مشکل دارید و وقت کافی برای خرید و تدارک آن ندارید ؟ "جشنپ" برنامهء مناسبی برای صرفه جویی در هزینه و وقت شماست. در زمان کوتاه مطابق با سلیقه خود تم تولد ، کیک و فینگرفود با قیمت مناسب انتخاب کنید و درب منزل دریافت نمایید.

اطلاعات تماس
  • 021261*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سرگرمی و تفریح