اطلاعات تماس
  • 021267*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13971106342958401

راه‌کارهایی برای کاهش هزینه‌های سفر

کد: 13971106342958401

https://goo.gl/fFTKUW

، تهران , (اخبار رسمی): سفر فصل مشترک همه انسان‌ها است؛ تعطیلات چندروزه می‌تواند زمان مناسبی برای تجربه زندگی چند روزه در جایی جدید و بیرون کردن خستگی از جسم و روح باشد. پیشنهاد می‌شود از امروز برای سفر در نوروز ۹۸ برنامه ریزی کنید.

راه‌کارهایی برای کاهش هزینه‌های سفر
راه‌کارهایی برای کاهش هزینه‌های سفر

نکته مهم برای رفتن به سفرهای نوروزی مدیریت هزینه‌ها است. هزینه‌ها تهیه برنامه سفر و یک لیست از تمام هزینه‌های به پیش‌بینی هزینه سفر و برنامه‌ریزی برای کاهش آن کمک می‌کند. فراموش نباید کرد که باید در این لیست هزینه‌های اقامت و خورد و خوراک را هم ثبت کرد. پس از تکمیل این لیست نوبت به بررسی، حذف موارد غیرضروری و جایگزینی بعضی موارد برای کم کردن هزینه‌ها است.

کاهش هزینه‌های اقامت

مهم‌ترین کار برای کاهش هزینه‌های سفر انتخاب اقامتگاه متناسب با بودجه‌ است. این نکته را نباید فراموش کرد که برای کاهش هزینه اقامت مساله امنیت و رفاه اقامتگاه را نباید نادیده گرفت. به عنوان مثال افرادی که به شمال کشور سفر می‌کنند می‌توانند به جای رزرو هتل یا اجاره ویلا در شمال یک اقامتگاه بوم گردی را اجاره کنند و تا حد زیادی در هزینه‌های سفر صرفه‌جویی کنند.

کاهش هزینه‌های خورد و خوراک

برای کاهش هزینه‌های سفر بهتر است خود شخص آشپزی کند. این کار هم لذت سفر را بیشتر می‌کند هم در هزینه‌ها صرفه‌جویی می‌کند؛ با انتخاب اقامتگاهی که امکان آشپزی بدهد می‌توان این لذت را تجربه کرد. به عنوان مثال افرادی که با خانواده یا دوستان به شیراز سفر می‌کنند می‌توانند با اجاره اقامتگاه بوم گردی در شیراز این شرایط را فراهم کنند.

کاهش هزینه‌های رفت‌وآمد

ممکن است با وسیله نقلیه عمومی مثل قطار یا اتوبوس سفر کنید. در این حالت مدیریت هزینه‌های رفت و آمد، چه برای جابجایی بین دو شهر و چه برای رفت‌وآمد درون شهری، مساله بسیار مهمی است.

برای این کار حتما در برنامه سفر باید مکان‌هایی را که قرار است در شهر مقصد ببینید روی نقشه مشخص کنید تا محدوده‌ای که در آن رفت‌وآمد بیشتری دارید شناسایی شود. با این روش خیلی راحت هزینه جابجایی بین اقامتگاه و مکان‌های مورد علاقه‌ را می‌توان کاهش داد.

به عنوان مثال اگر مقصد چابهار است با اجاره آپارتمان در چابهار در نزدیکی ساحل می‌توان هزینه‌های رفت‌وآمد به ساحل، بازارها و جاذبه‌های اطراف آن را به صفر رسانید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اتاقک

اتاقک سامانه هوشمند اجاره محل اقامت مسافر است که در حال حاضر در 80 شهر ایران در حال فعالیت است. اتاقک با هدف برطرف ساختن نیازهای افراد جامعه در خصوص سفر و گردشگری ایجاد شده است که گردشگران بتوانند با کمترین هزینه و همچنین سریع‌ترین حالت در محیطی امن سکونت کنند. اتاقک از طریق سامانه تحت وب، اپلیکیشن موبایل و پنل سازمانی، شما را با میزبانان مرتبط می‌سازد. همچنین شما می‌توانید به راحتی از طریق پرداخت آنلاین هزینه اقامت، قبل از سفر محل اقامت خود را رزرو و پرداخت کنید.

اطلاعات تماس
  • 021267*****
[نمایش اطلاعات]