اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139711273480311026

درمان فیستول مقعدی با لیزر در یک جلسه

کد: 139711273480311026

https://goo.gl/h4QskG

، تهران , (اخبار رسمی): ناحیه مقعد دارای بافت و غدد گوناگونی است که ترشحات خود را به درون کانال مقعد می‌ریزند در صورت اختلال این غدد، چرک و عفونت به وجود می‌آید. که می‌تواند به شکل کانالی باریک دو سر آن باز درآید و چرک و عفونت‌ها از آن بیرون بزند که در این صورت به آن فیستول می‌گویند.

درمان فیستول (آبسه) مقعدی با لیزر در یک جلسه بدون درد و خونریزی
فیستول

درمان فیستول با لیزر بهترین و قطعی‌ترین روش ریشه‌کن‌کردن این بیماری دردناک و عذاب‌آور است که مزایای بسیاری همچون فاقد درد و خونریزی، بستری، بیهوشی و بخیه بودن نسبت به سایر روش‌های درمانی دارد

فیستول مقعدی مشکلی است که در ناحیه مقعد به وجود می‌آید. بیماری که کمی ناشناخته است. 

فست فودها و کم تحرکی در دنیای امروز دو عامل مهمی هستند که می‌توانند مشکلاتی از این قبیل برای سلامتی به وجود بیاورند. پس زندگی در چنین شرایطی مستلزم کسب آگاهی‌های بیشتر درباره‌ی چنین بیماری‌هایی است. شاید آگاهی درباره چنین مسائلی بزرگ‌ترین کمک برای درمان آن باشد.

آیا مشکل من فیستول مقعدی است؟

فیستول مقعدی (آبسه)، بافت‌های گوناگون ناحیه مقعد را درگیر می‌کند. این بافت‌ها در حالت عادی از یکدیگر جدا هستند. از طرفی غدد مختلفی در ناحیه مقعد وجود دارند که ترشحات خود را به درون کانال مقعد می‌ریزند. اگر خروجی یکی از غدد مسدود شود، چرک و عفونت به وجود می‌آید. این چرک و عفونت می‌تواند گسترش یابد و به شکل کانالی باریک در آید که دو سر آن باز است به طوری که دو بافت جداگانه مقعد را به یکدیگر متصل می‌کند و یک سر این کانال باریک به سطح پوست اطراف مقعد راه باز می‌کند و چرک و عفونت‌ها از آن بیرون می‌زند.

معمولا علت اصلی چنین وضعیتی آبسه است اما دلایل دیگری هم وجود دارند که زمینه ساز این مشکل هستند. مثل انواع بیماری‌های عفونی و گوارشی.

تشخیص علایم و نشانه‌های فیستول (آبسه) مقعدی

فیستول مقعدی می‌تواند به ده‌ها شکل مختلف خود را نشان دهد. گاهی هم سوراخ فیستول در سطح پوست به راحتی قابل مشاهده نیست و این کار را سخت‌تر می کند. برای تشخیص فیستول مقعدی علایم زیر را باید در نظر گرفت:

التهاب و تورم پوست اطراف ناحیه مقعد

درد مداوم و ضربان‌دار در محل فیستول

آبسه مکرر مقعد

مشاهده سوراخ فیستول مقعدی بر روی سطح پوست

وجود چرک و عفونت در محل فیستول

ترشحات بد بو و خون آلود در نزدیکی مقعد و محل فیستول

تب

برای فیستول (آبسه) مقعدی درمان قطعی دارد؟

این مشکل با درمان خانگی قابل حل نیست، شاید روش‌هایی مانند نشستن در آب گرم و استفاده از زردچوبه بتواند درد و عفونت ناشی از آن را تسکین دهد اما مشکل همچنان وجود دارد و در چنین وضعیتی قطعا نیاز به درمان پزشکی است. 

معاینه مقعد برای همه ناخوشایند است و درد ناشی از چنین مشکلی طاقت‌فرسا است. تا چند سال پیش تنها راه درمان فیستول مقعدی تیغ جراحی بود اما روشی نوین با نام لیزردرمانی توانست تمامی نکات منفی عمل جراحی فیستول را حذف کند و روند درمان آن را راحت‌تر سازد. این همان تکنولوژی است که در کلینیک دکتر بیژن عابدیان برای درمان فیستول مقعدی انتخاب شده است. نتایجی فوق العاده مثبتی هم در روند درمان بیماران مبتلا به این مسئله مشاهده شده است.

مزایای درمان فیستول (آبسه) مقعدی با لیزر

بدون درد

بدون خونریزی

بدون بستری

بدون بیهوشی

بدون بخیه و پانسمان

بدون بازگشت مجدد فیستول مقعدی

بدون عوارض ناشی از عمل جراحی فیستول مثل بی اختیاری در دفع مدفوع

هزینه‌ای بسیار کمتر از جراحی در بیمارستان

تمام روند درمانی زیر یک ساعت به پایان می‌رسد و همان روز هم بیمار مرخص می‌شود.

برای دریافت وقت ویزیت و مشاوره می‌توان با کلینیک دکتر بیژن عابدیان تماس حاصل کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیژن عابدیان

کلییک دکتر بیژن عابدیان ارائه کننده بهترین خدمات درمانی در زمینه بیماری های نشیمنگاهی( بواسیر یا هموروئید، شقاق، فیستول، کیست مویی) به روش روز دنیا توسط بهترین دستگاه ها و کادری مجرب

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بهداشت و درمان